Tuesday, 14 July 2020 | Lajme: 0

Foto Galeri

tippi2

Miqësia e vajzës Tippi

Kjo është Tippi, vajza franceze e lindur në Namibi, që 10 vitet e para të jetës së saj i ka kaluar mes kafshëve dhe botë së egër në Savanën afrikane. Miqësia më e madhe e saj është me një elefant të cilin ajo vetë e quan...
2

Parajsa që lindi nga bombardimet

Me ujë të kristaltë,plazhe me rërë rrethuar nga shkëmbinjtë që qëndrojnë mbi kokë. Origjina e kësaj parajse është është disi e pazakontë , ajo është krijuar nga bombardimet me artileri të kalibrit të rëndë. Plazhi i mrekullueshëm...
aishwarya-rai

Sytë më të bukur të të gjitha kohërave (FOTO)

#gallery-3 { margin: auto; } #gallery-3 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-3 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-3 .gallery-caption...
tren 3

Ky është treni Japonez që “fluturon”, pasi mund të arrijë një shpejtësi deri në 580 km/h

#gallery-4 { margin: auto; } #gallery-4 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-4 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-4 .gallery-caption...
vende te botes

Vënde të çuditshme në botë

Portali “Siera Club” ka publikuar listën e peizazheve të çuditshme në Tokë, por përzgjedhja e tyre është po aq e çuditshëme sa dhe e mrekullueshme. Piktura përfshijnë Ujvarët të përgjakshme në Antarktida, liqeni i...
turiq-protesta3

Protesta në Turqi përleshje ndërmjet protestantve dhe policisë

#gallery-6 { margin: auto; } #gallery-6 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-6 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-6 .gallery-caption...
Otvaranje na Star nov dramski teatar (18)_1

Hapet objekti i teatrit të vjetër në Shkup

Foto: I.Angelovski    A.Ivanovski #gallery-7 { margin: auto; } #gallery-7 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-7 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-7...
ura111

Urat më të bukura në Botë

#gallery-8 { margin: auto; } #gallery-8 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-8 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-8 .gallery-caption...
bebe12

Dëshira për të jetuar e një kriese të pafajshme

#gallery-9 { margin: auto; } #gallery-9 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-9 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-9 .gallery-caption...
mauna-lani-bay-hotel

Hotel luksoz në Havai,Mauna Lany Bay Hotel

Shikoni luksin e kompleksit turistik në Hawaii, do ju shtyj  të mendoni se parajsa ndodhet në tokë. Mauna Lany Bay Hotel dhe Bungalot janë vendosur në plazhin me rërë të bardhë në bregdetin Kohala e ishujve Hawaii.Resorti përfshin...