Saturday, 19 September 2020 | Lajme: 0

Sportetë e tjera

auto_te111428684765

Teniserja më seksi në botë (FOTO+18)

Victoria Vanucci është teniserja më e re profesioniste në Argjentinë. Vanucci është modele nga Argjentina, por që së fundmi është bërë edhe teniste profesioniste. Mirëpo, ne jemi rikthyer në të kaluarën e saj dhe po i publikojmë...
godelli-begaj

Konfirmohet skandali i dopingut, FBP pezullon peshëngritësit shqiptarë

Peshëngritja konfirmon atë që më parë ishte cilësuar si skandali i dopingut. Federata Ndërkombëtare e Peshëngritjes ka pezulluar me dy vjet kampionët Daniel Godelli dhe Romela Begaj, ndërsa ka pezulluar tetë vjet sportistin tjetër,...
krasniqi_1025

Ja çfarë i premton i madhi Krasniqi popullit shqiptar (Video)

Haxhi Krasniqi ka thënë se nuk do të dorëzohet deri sa të shpallet kampion i botës.Boksieri kosovar, Haxhi Krasniqi ka falënderuar popullin shqiptarë dhe ka premtuar se do ta çoj amanetin e tyre deri në fund. -I falënderona krejt...
Haxhi-Krasniqi1-480x236

Kush ia kërkojë Haxhisë që të lë boksin pas humbjes nga Brahmer?

Boksieri nga Juniku, Haxhi Krasniqi, i ftuar në emision Imazh të RTK-së, ka zbuluar disa prapaskena interesante rreth meçit për titull të botës, ku u mund nga kampioni Jurgen Brahmer. Krasniqi ka thënë se pas mposhtjes nga Brahmer,...
111

Fjalët e Krasniqit pas humbjes

Haxhi Krasniqi është shumë i dëshpëruar pas humbjes. Boksieri kosovar, Haxhi Krasniqi është shprehur shumë i zhgënjyer pas humbjes nga Jurgen Brahmer. “Jam shumë i zhgënjyer. I uroj fitore kolegut tim, më duhet një qetësi që...
111

E dhimbshme: Krasniqi lëshon rastin historik (Foto)

Boksieri shqiptarë, Haxhi Krasniqi ka dështuar që të shpallet kampion i botës, pasi është mundur nga kampioni aktual, Jurgen Brahmer. Krasniqi pavarësisht përgatitjeve të shumta nuk arriti që të fitoj titullin të cilin e dëshiroi...
10943641_1025657964128373_3384251899117822899_n-650x456

Ndiqni drejtpërdrejt Haxhi Krasniqi kundër Jurgen Brahmer (Video)

Boksieri nga Kosova, Robin Haxhi Krasniqi do të luftojë me Jurgen Brahmer për titullin e botës në versionin WBO, në kategorinë gjysmë të rëndë në Rostock të Gjermanisë. Krasniqi jeton në Gjermani, por Rostocku llogaritet “shtëpi”...
333

Rrëqethëse: Krasniqi hyn në ring me ‘Bareshën’ (VIDEO)

Boksieri shqiptar, Haxhi Krasniqi ka hyrë në skenë në mënyrën e zakonshme të tij, me këngën e Nexhmije Pagarushës, baresha. Krasniqi që ka qenë i veshur kuq e zi ka qenë mjaft i emocionuar gjatë hyrjes në skenë. Krasniqi by...
7_8940

Shikoni se çfarë përgatitje ka bërë Krasniqi për të triumfuar sonte (FOTO)

Boksieri Kosovar, Haxhi Krasnqi ka 11 javë që përgatitet për meçin e sontem kundër gjermanit Jurgen Brahmer. Ai gjatë kësaj periudhe ka bërë ushtrime të vazhdueshme dhe të jashtëzakonshme, vetëm e vetëm që të jetë në formë...
blerim destani1

Ja çka thotë Blerim Destani për Haxhi Krasniqin (VIDEO)

Aktori i falshëm shqiptar, Blerim Destani ka dal në përkrahje të haxhi Krasniqit para duelit me Jurgen Brahmer. Destani ka thënë se Krasniqi është kampioni ynë dhe të gjithë jemi me të. “Haxhi Robin Krasniqi, ti je kampioni ynë,...