Saturday, 19 September 2020 | Lajme: 0

Sportetë e tjera

download

Këto bukuroshe seksi e dridhin veç për Mayweatherin (Video)

Boksieri amerikan, Floyd Mayweather, vazhdon të mbetet në qenër të vemendjës për jetën private. Kësaj radhe, Floyd Mayweather nuk ka publikuar në Instagram video me shumë dollarë siç jemi mësuar ta shohim, Boksieri amerikan ka vendosur...
images (1)

Ja çfarë jete bën sportisti më i paguar në botë (Foto/ Video+18)

Një nga sportistët më të paguar në botë, Floyd Mayweather është edhe  një nga ata që po bëjnë jetën më luksoze. Një video e publikuar së fundi nga ai mund të jetë lakmi për shumë meshkuj në botë. Boksieri amerikan është...
foto

Foto sa 1000 fjalë

Dy legjenda në një foto. Kështu duket kjo foto me dy ikona të boksit botëror dhe evropian. Boksieri më i mirë shqiptar i të gjitha kohërave, Luan Krasnidi duket në një foto me boksierin më të mirë të të gjitha kohërave, Mohamed...
auto_223331416091210

Klitschko nokautoi bullgarin, mbron titullin Kampion! (Video)

Boksieri ukrainas, Wladimir Klitschko, edhe njëherë tjetër e mbrojti titullin e kampionit botëror. Njeriu i cili po sundon me boksin profesionist botëror, po vazhdon me paraqitje fantastike, duke shënuar fitore të lehët kundër bullgarit,...
foto4-620x330

E “frikëson” Klitschkon me foto në shtrat me gruan! (foto)

Duel interesant pritet të jetë nesër në Gjermani në përballjen mes Vladimir Klitschkos dhe bullgarit, Kubrat Pulev. Boksieri bullgar do të sfidoi kampionin botëror në një luftë e cila ka filluar me kërcënime verbale dhe psiqike. Pulev...
144783

Ndodh vetëm në Shqipëri: Kampionia e botës që nuk ka as kulm mbi kokë

Romela Begaj u shpall kampione e botës në Botërorin e peshëngritjes në Kazakistan në peshën 63 kg, duke ngritur një peshë prej 113 kilogramësh. Ajo bashkë me shtangën ngritur më së larti flamurin e Shqipërisë, shtetit që kampiones...
144783

Edhe peshëngritësja Begaj kampione bote

Romela Begaj shpallet kampione e botës në stilin e shkëputjes në peshën 63 kg. 28-vjeçarja ngriti 113 kg në këtë stil duke lënë pas vetes peshngritëse me emër në arenën ndërkombëtare. Begaj ngriti 108 kg në provën e parë,...
godelli

Peshëngritësi Daniel Godelli shpallet kampion botëror

Daniel Godelli në majën e peshëngritjes botërore. Peshëngritësi kuqezi shpallet kampion bote në kampionatin i cili po zhvillohet në Almati të Kazakistanit, duke triumfuar jo vetëm në stilin e shkëputjes por edhe në dy garësh. Një...
untitled_4373

Për ragbistët nuk ka pengesa, ja si argëtohen (Video)

Pas ndeshjes mes Anglisë dhe Zelandës së Re (14:16) në ragbi, lojtarët anglez kanë organizuar një parti në një apartament. Por , gjatë festës ka ndodhur diçka e pazakontë. Reprezentuesi i Anglisë,Josh Hodgson,e ka thyer një derë,...
shumaherr

Ja sa i kushton familjes së Schumacherit rikuperimi i tij

Bashkëshortja e Michael Schumacher po paguan një shumë të lartë parash për ҫdo javë për shërimin e gjermanit. Familja Schumacher, përveҫ që duhet të durojë mërzinë për shëndetin e Michael Schumacher, gjithashtu duhet të paguajë...