Sunday, 25 July 2021 | Lajme: 0

Filmë

destani

Ja cili është pasioni i Blerim Destanit?! (Foto)

Aktori me origjinë shqiptare Berlim Destani ka pasion të luajë shah. Në një postim në llogarinë e tij në Instagram, Destani ka publikuar një foto duke u bërë gati për të luajtur shah. “Gati për një lojë? Ku jeni?”, iu drejtohet...
capture_9566

Mia Khalifa feston, është pornostarja më e kërkuar

Nga një person i panjohur në botën e industrisë porno, në yll brenda 39 ditësh. Ka ndodhur kështu me Mia Khalifa, që tani është pornostarja më i kërkuar në botë. Më 18 nëntor 2014 është hedhur në PornHub videoja e parë porno...
mia-khalifa-14

Mia, skena seksuale me mbulesë islame, kërcënohet me vdekje

Çfarë i ka bërë vetes Mia Khalifa! Ylli i pornos, që u shpall si më e kërkuara në botë sipas faqes Pornhub, është në qendër të kërcënimeve në botën arabe. Ajo është nga Libani, por jeton në SHBA. Megjithatë, në një nga...
1420651096sly-rambo

Vjen së shpejti “Rambo 5” dhe i fundit

Aktori Sylverster Stallone ka njoftuar se do të xhirojë kapitullin e pestë dhe të fundit të veteranit të luftës së Vietnamit, John Rambo. Përveç se protagonist kryesor, aktori i njohur në këtë episod, i titulluar “Rambo: Last...
mia1

MIA KHALIFA, porno-starja Libaneze e cila ka ndezur zemërim ndërkombëtar

Aktorja e filmave për të rritur Mia Khalifa është kërcënuar me vdekje pasi që është kurorëzuar si porno-ylli numër 1 në botë. Mia me origjinë është nga Libani në Lindje të Mesme, është akuzuar për përdhosje të besimit...
margot_robbie_leo_dicaprio_wolf_of_wall_street-e1389186273191Indeethos

Ja filmat më të ‘piratuar’ të vitit 2014

Filmi “Wolf of Wall Street” i Leonardo DiCaprios është shkarkuar mbi 30 milionë herë në mënyrë jolegale që nga koha e lansimit të tij. Projekti i Martin Scorseses është shfrytëzuar jashtëzakonisht shumë pa të drejtë autoriale...
foto (2)

Egjipti kritikon “pasaktësitë historike” të filmit ‘Exodus

Egjipti dhe Maroku kanë ndaluar shfaqjen e filmit hollivudian ‘Exodus: Gods and Kings’ për shkak se e kanë cilësuar me “pasaktësi historike”. Filmi me aktorin Christian Bale në rolin e Moisiut tregon historinë biblike të largimit...
dafina1-1405284438

Ja VIP-at që bënë operacione plastike (Foto)

Nuk je “in” nëse nuk posedon vija seksi, të paktën, këtë përshtypje të “falin” këngëtaret tona, të cilat nuk po përtojnë që në masë të madhe t’iu nënshtrohen operacioneve të ndryshme kirurgjike. Janë hiret trupore,...
olta-gixharri

Pergjigjet Olta Gixharri: Do të shkoja në Amerikë te Ambasadori

Dy ditë më parë, ambasadori amerikan në Tiranë, Aleksandër Arvizu, tha se një nga keqardhjet e largimit nga Shqipëria, është fakti që nuk takoi dot Olta Gixharin. Aktorja ka thënë për “Bluetooh” se u shokuar kur e mori vesh...
z_9790

Kjo është sexy Olta Gixharri, që i mbeti merak ambasadorit (VIDEO)

Ambasadori i SHBA’ve në Tiranë ka thënë se i ka mbetur merak që nuk e ka takuar aktoren Olta Gixharrit gjatë shërbimit të tij 4 vjeçar në Shqipëri. Ambasadori nuk ka elaboruar më shumë se për çfarë ka dashur ta takojë Gixharrin....