Thursday, 27 February 2020 | Lajme: 0

Filmë

hqdefault (1)

Angelia Jolie preket nga lija e dhenve (Video)

Aktorja Angelia Jolie ka njoftuar përmes një videoje se nuk mund të marrë pjesë në promovimet hollivudiane për filmin e saj “Unbroken”, pasi është prekur nga lija e dhenve. Në video mesazhin, që është bërë publik nga “Universal...
aktori-francez-655x356

Depardje rrëfen për mediat: Kam vrarë dhe kam ngrënë dy luanë

Pas arratisjes nga tatimet e larta të Presidentit François Hollande, autori i mirënjohur francez Zherar Depardje vjen me një rrëfim për veten. Kam vrarë dhe kam ngrënë dy luanë në Afrikë, ka deklaruar ai për një revistë të përjavshme...
angelina-jolie1

Hakerat sulmojë Sony Pictures, zbulohen fjalët fyese për Angelina Jolie

Aktorja Angelina Jolie është femra e fundit e fashme e cila ka rënë viktimë e hakerave ndaj Sony Pictures. Në e-mailet e zbardhura thuhet se Angelina u mërzit kur mësoi se Rudin, producent i filmave si “Captain Phillips “ dhe “The...
Johnny-Depp-2013

Johnny Depp blen pikturën nudo të Kate Middleton (Foto)

Aktori simpatik Johnny Depp me blerjen e fundit ka treguar se është një fans i Kate Middleton. Ai ka blerë 31.000 mijë euro portretin nudo të Dukeshës së Kembrixhit. Kate Middleton është pikturuar shtatzënë dhe nudo, duke mbuluar...
beha

“Sulejmani i Madhërishëm”: “Behluli” nuk është i suksesshëm

Beteja se kush është më i suksesshmi në kinematografinë turke mbetet ende e hapur, kjo pasi aktorët ende zihen për vlerësimet që kanë dhënë ndaj njëri-tjetrit. Një ndër ta është edhe i ashtëquajturi Sulltan Sulejmani, i cili...
auto_kelly11416729227

Kelly, në romancë të re

Kelly Brook raportohet se ka gjetur të dashur të ri. Modelja e famshme 34-vjeçe, e cila në shtator ishte ndarë në mënyrë të papritur nga David McIntosh, thuhet se është në romancë me modelin James Crabtree, pasi çifti tashmë...
Jennifer-Aniston

Kur Jennifer Aniston pozonte si Kim Kardashian

Faqja e parë e revistës “Paper”, ku Kim Kardashian shfaqet të pasmet e saj nuk është e para herë që VIP-at pozojnë në këtë mënyrë. Jennifer Aniston ka pozuar nudo për “Rolling Stone” në vitin 1996, dhe pozimi duket më...
kelly-3

Kelly Brook dhe prapaskenat e kalendarit 2015 (Foto)

Pas setit fotografik të modeles britanike Kelly Brook për kalendarin 2015, kanë dalë edhe fotot e para në prapaskenë. Në foto me bikini, por edhe topless Kelly duket tepër joshëse dhe provokuese. Ja disa prej fotove të saj…
largea_grey1415957483

Publikohet trailer 2 i “Fifty Shades of Grey” (Skena erotike +18)

Libri pati një bujë të madhe ku shiti miliarda kopje në të gjithë botën, por filmi i “50 hijet e Grejit” po tërheq më shumë vëmendje.Pas trailerit të parë të filmit, producentët shfaqin trailerin e dytë ku në qendër vendosen...
336764

Bihteri hedh poshtë miljonat, nuk pranon asnjë serial!

Bihteri i është dedikuar seriozisht martesës së saj, duke lënë pas të gjitha projektet. Ajo i ka premtuar bashkëshortit se do të pushojë për një vit dhe duket se po e mban fjalën. Deri më tani ajo ka refuzuar plot seriale, e ku...