Thursday, 27 February 2020 | Lajme: 0

Filmë

154279

Shokon Ezel, rrëfehet për konsumimin e drogës

Aktori i njohur Kenan Imirzalioglu gjatë një interviste të dhënë së fundmi për një revistë turke, ka pranuar faktin se ka konsumuar drogë, e ndërsa vendimi që pret të marrë do ti ndryshojë jetën e tij. Teksa ka shprehur të...
154274

Ja kur Bihteri ishte e vogël (FOTO)

Shpesh personazhet VIP zgjedhin që të postojnë foto të fëmijërisë në rrjetet sociale, duke e kthyer edhe një herë fokusin tek ta. Të njëjtën strategji ka ndjekur edhe aktorja e famshme turke Beren Saat e njohur  për të gjithë...
6E35D1C7-C992-41C0-B008-4935E1824851_w268_r1

Robin Williams s’ka vdekur nga droga

Një mjek ligjor në Kaliforni ka konfirmuar se aktori komik, Robin Williams, është vetëvrarë duke u varur. Robert Doyle, mjek në San Francisko, ka thënë se Williams ka vuajtur nga paranoja dhe se në trupin e tij nuk ka pasur alkool...
1415109621502_wps_46_Picture_Shows_Salma_Hayek

Gjoksi shpërthyes i Salma Hayek (Foto)

Aktorja meksikane me origjinë libaneze ka dhuruar këto foto shumë të nxehta dhe sensuale pas një fotosesioni që po realizonte në një pishinë. Hayek e lagur, ka dalë nga pishina, por nuk ka mundur dot të kontrollojë dekoltenë e saj,...
Hede_Hodo_by_Polat_Alemdar

Aksidentohet Polati i “Luginës së Ujqërve”

Protagonisti i serialit Lugina e Ujqërve, Necati Sasmaz, i njohur nga filmi me emrin Polat Alemdar ka pësur ditën e sotme një aksident duke thyer nofullën, raporton Albeu.com. Pas aksidentit, aktori është dërguar në spital dhe është...
lohan-1

Lindasy Lohan shfaqet si Marilyn Monroe në kopertinën e revistës “Playboy” (+18)

Si Marilyn Monroe, Lindasy Lohan është shfaqur në kopertinën e revistës “Playboy” në vitin 2012, por me sa duket, diva e kinemasë i ka pëlqyer me të vërtetë shumë aktores Lohan, e cila i ka kërkuar artistit londinez Pegasus...
auto_x71414106133

E dashura e Klitchkos, viktimë e hakerave (Foto+18)

Është simpatike, e re, një nga aktoret më të lezetshme të Hollywoodit dhe e dashura e kampionit të botës në boks, Vladimir Klitchko. Edhe Hayden Panettiere e dashura e kampionit të botës në boks ka rënë viktimë e vjedhjeve...
Billy-Bob-Thornton-ecrit-un-film-sur-son-histoire-avec-Angelina-Jolie-reactualisee_portrait_w532

Ish bashkëshorti i Angelina-s zbulon sekretet

Aktorja e njohur hollywoodiane, Angelina Jolie, ka qenë e martuar me aktorin dhe regjisorin e njohur Billy Bob Toronton për dy vjet, ndërsa aso kohe njerëzit në gjithë planetin kanë qenë të shokuar me ritualet e çuditshme të çiftit Ndoshta...
uy7

Format bombastike te Xhenifer

Pasi humbi rreth 35 kilogramë pas një diete të rreptë, aktorja Xhenifer Hadson duket se ka kapur formën e saj maksimale. E ftuar në një pritje për të drejtat e komunitetit LGBT, fituesja e çmimit Oscar dukej në super formë. Xhaketa...
xhevdet-620x330

Arifhikmeti humb vetëdijen gjatë xhirimeve

Xhevdet Jashari Aktori i “O sa mire”, i njohur nga publiku si Arifhikmeti, ka pasur probleme sot gjatë xhirimeve të episodit të ri. Arifikmeti nuk po ndihej mirë, dhe kështu humbi vetëdijen me ç’rast kolegët kanë intervenuar duke...