Thursday, 27 February 2020 | Lajme: 0

Filmë

seks-me-dy-mij-euml-persona-porno-ylli-fillon-turneun-n-euml-angli_hd

Seks me dy mijë persona: Porno ylli fillon turneun në Angli

Porno ylli, Rebecca Moore, ka informuar adhuruesit e saj që së shpejti do të fillojë një turne të parin seksual në Angli dhe i ftoi ata që ti bashkohen asaj, ndërsa deri më tani i janë përgjigjur rreth dy mijë persona. Manchester,...
ss_1878 (1)

Kështu duket tani vajza që tmerroi botën

Davy Chase i cili luajti frikshëm Samara në horrorin “Unaza”, sot është një vajzë seksi që nuk lë askënd indiferent. 16 vjet më parë, japonezët kanë tmerruar botën me filmin horror të jashtëzakonshëm “Unaza” (The Ring),...
Emma-Watson-04

Emma Watson publikon foto nudo (Foto)

Aktorja Emma Watson ka gjetur mënyrën më të mirë për t’u përgjigjur kërcënimeve se do dalin në pah foto të saj nudo.  Pas disa skandaleve me fotografi të artisteve të famshme, të cilëve i janë hakuar foto nudo dhe të...
vin-diesel-evil

Edhe VIP-at botërorë përkrahin shqiptarët (foto)

Edhe aktori me famë botërore Vin Diesel duket se përkrahë kombëtaren shqiptare. Aktori Vin Diesel është fotografuar me një shall të flamurit shqiptar në qafë, disa ditë para se të mbahej ndeshja Serbi-Shqipëri. Ndryshe aktori...
1413224805478-wps-14-brigitte-bardot-originall

Brigitte Bardot kishte 100 dashnorë- burra dhe gra

Aktorja e famshme franceze Brigitte Bardot kishte 100 dashnorë përfshirë edhe gra si dhe katër burra. Në një libër, bëhet e ditur se ajo katër herë ka dashur t’ia japë fund jetës së saj ndërsa ka braktisur fëmijë e vetëm...
auto_penelope1413235183

Penelope Cruz emërohet si femra më seksi nga Esquire (Video 16+)

Penelope Cruz emërohet si femra më seksi nga Esquire, dhe është femra e 11të që i është dhënë titulli nga kjo revistë. Më parë, ndër to ishin Angelina Jolie, Halle Barry, Rihanna, Charlize Theron dhe Scarlet Johansson. Cruz ka...
penelope-cruz-femra-m-euml-seksi-n-euml-bot-euml-foto_hd

Penelope Cruz, femra më seksi në botë (Foto)

Penelope Cruz është shpallur femra më seksi në botë nga revista ‘Esquire’. Aktorja spanjolle, e cila ka dy fëmijë me Javier Bardem, sigurisht që duket e tillë në kopertinën e revistës, ku ka pozuar me një kostum banjoje të...
jenniffer-lawrence-icloud-account-hacked

Lawrence: Foto nudo, një krim seksual

Jennifer Lawrence ka sulmuar hakersat të cilët vodhën fotot e saj nudo dhe i publikuan në internet duke e konsideruar këtë gjë si një “krim seksual”. Në një intervistë për revistën ‘Vanity Fair’, aktorja 24-vjeçare fituese...
Hollywood

Pagat e çmendura të Hollywood’it

Kur dëgjojmë se sa paguhen yjet e Hollywoodit për një rol të vetëm, na duken shifra astronomike, pa diskutim edhe të paarritshme. Megjithatë, ndonjëherë duket sikur i meritojnë ato paga, ndonjëherë jo, por gjithësesi zbuloni se...
shikoni-se-sa-t-euml-tmerrshme-jan-euml-prapaskenat-e-nj-euml-seks-filmi-video_hd

Shikoni se sa të tmerrshme janë prapaskenat e një seks filmi! (Video)

Siç mund të imagjinohet, të gjitha ato skena seksi që duken aq të nxehta në ekranin e madh, në të vërtetë janë mjaft të vështira, ndërsa filmohen.