Thursday, 27 February 2020 | Lajme: 0

Filmë

affleck_3062606b

Ben Affleck zihet në studio: Ju jeni islamofobë!

Aktori Ben Affleck nuk pranon epitetet që i vishen Islamit dhe fesë myslimane për shkak të përhapjes së xhihadit. I ftuar në një emision televiziv, Ben përplaset me moderatorin Bill Maher dhe autorin e një libri, Sam Harris teksa ata...
katherine

Katherine Heigl në industrinë e filmave “hard”?! (Foto)

Vetë aktorja Catherine Heigl  ka postuar në profilin e saj të Instagramit disa foto ku duket e rrethuar nga meshkuj të zhveshur, mbi një krevat duke i thumbuar fansat  e saj.. Mirëpo të gjithë atyre që kanë menduar për keq, ajo...
129b931dcd64d42fb5691a64f6fbfec7_large

Brigitte Bardot është përpjekur shumë herë të vrasë veten

Ajo ishte një nga femrat më të famshme seks simbol të kohës së saj. Në një intervistë, biografi i saj Jeffery Robinson, për yllin e kinemasë franceze që bëri 80 vjeçe të shtunën, zbuloi se ajo shpesh vuante nga depresioni. Për...
Ashton-Kutcher-and-Mila-Kunis

Ashton Kutcher dhe Mila Kunis bëhen prindër të një vajze

Çifti Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë bërë prindër për të parën herë, pasi aktorja në mbrëmjen e së martës ka sjellë në jetë një vajzë. 31-vjeçarja, e cila është e fejuar me Ashton Kutcher, raportohet se ka lindur në...
largea_fty1412249658

Ja si i hakmerret Kelly Brook ish të fejuarit!

Së pari ajo fshiu të gjitha fotot me ish të fejuarin e saj nga faqja e saj në Instagram, pasi mori fundi historia me David Mclntosh. Kelly Brook kësaj radhe ka mërzitur ish të fejuarin duke e hequr nga ballina e librit të tij Close Up,...
gjoksiiiiiii

Shpërthen gjoksi i Kelly Brook

E megjithatë, Kelly Brook nuk duket fare e mërzitur. Madje, ajo është shfaqur më seksi se kurrë. 34-vjeçarja është shfaqur me një fustan me dekolte të hapur, ndërkohë që gjoksi i saj dukej se po shpërthente. Ajo ka vetëm pak...
Brad Pitt y Angelina Jolie en los Oscar en la 84 ª a 84 ª ceremonia de los Oscar en Los Angeles

Jolie i dhuron orë 3 milionë dollarëshe Bradit

Angelina Jolie i ka dhuruar bashkëshortit të saj Brad Pitt një orë të rrallë që mendohet se kap vlerën e plot 3 milionë dollarëve. Aktorja hollivudiane vendosi që si dhuratë martese t’i blinte partnerit të saj prej shumë...
picmonkey-collagepp-655x356

Aktorja përjashtohet nga shkolla “Vinte e droguar dhe paguante për t’ia bërë detyrat”

Amanda Bynes është përjashtuar nga shkolla në të cilën studionte pasi ka shkaktuar disa probleme. Instituti i Modës dhe Dizenjimit në Irvine ka lajmaruar se shumë studentë janë ankuar për aktoren pasi ajo vinte në shkollë e droguar,...
clooney-clooney

Foto e parë nga dasma Clooney-Alamuddin

  – 2014-09-30 10:12:51 Më në fund janë publikuar edhe fotot e para që mepadurim po i priste e gjithë bota – Zotëri dhe Zonja Clooney në ditën e tyre të martesës dhe velloja e bardhë e mrekullueshme. Fotografitë...
timthumb

Kelly Brook, aktorja super seksi (Foto)

Kelly Brook në një shëtitje në rrugët e Los Anxhelos të enjten, ka treguar format e saj trupore ku paraqitej jashtëzakonisht sensuale. Aktorja 34 vjeçare, kishte të veshur një fustan tejet të shkurtër dhe një bluzë që ia theksonte...