Tuesday, 28 September 2021 | Lajme: 0

Filmë

terminator

Rikthehet “Terminator”

Arnold Schwarzenegger ka konfirmuar se do të luajë rolin e Terminator, për serinë e 6-të të tij, teksa mbush 70 vjeç. Aktori, dhe ish guvernatori i Kalifornisë, tha se së fundmi është takuar me producentin James Cameron për të diskutuar...
defo

Ku do ta shohim Defnen pas “Dashuri me qera”? Sërish një projekt për herë të parë

Elcin Sangu është një nga aktoret më të pëlqyera në Turqi. Ajo u bë e njohur nga roli i saj si Defne në serialin “Dashuri me Qira”. Aktorja 31 vjeçare ka luajtur në një sërë serialesh si Öyle Bir Geçer Zaman ki,...
burakarkdhegfrah

Burak dhe Fahriye na dërgojnë ftesën e dasmës

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen kanë nisur përgatitjet për dasmën e tyre e cila do të zhvillohet muajin e ardhshëm. Sipas Haberler.com, çifti ka nisur shpërndarjen e ftesave për të ftuarit e tyre. Burak dhe Fahriye u fejuan në Gjermani...
133680275

Në Shkup xhirohet filmi i parë bollivudian

Në skenën e Teatrit Popullor të Maqedonisë  filloi xhirimi i filmit të parë bolivudian në Maqedoni “Vijay 61″, në të cilin janë të përfshirë mbi 1.000 pjesëmarrës nga Maqedonia. Pas filmit qëndrojnë emrat shumë...
hqdefault

Charlize Theron, skena të nxehta dhe lidhje lesbike në filmin “Atomic Blonde” (VIDEO)

Filmi i ri që do të dalë së shpejti “Atomic Blonde” do të këtë skena të nxehta nga aktorja Charlize Theron. Aktorja do të luajë disa skena të forta erotike, në një lidhje lesbike, tamam si një bionde shpërthyese. Theron do...
fast-furious_1491946318-9471443

Shqiptari tregon për ‘Fast and Furious 8′, ja si mundi të fitonte rolin (Foto)

Erand Hoxha mund të jetë një emër jo shumë i njohur në Shqipëri e më gjerë edhe për pak kohë. Nuk dihet se çfarë i ka tërhequr regjisorët dhe producentët e huaj, por Erandi do të jetë shqiptari i parë që do të luaj në filmin...
screenshot-17_1490822914-7146622

Ky është seriali më i ri shqiptar, ja aktorët kryesorë (Video)

“Ti mund të më quash Xhon” është seriali i cili do të transmetohet së shpejti, me 5 seri, në Radio Televizionin Shqiptar.  Vjen me regji nga Dionis dhe Klajdi Papadhimtri, ndërsa trajton konflikte sociale dhe ekonomike mbi jetën...
133566147

Filmi kosovar “Home” triumfon në BAFTA

Akademia Britanike e Filmit dhe e Arteve Televizive (BAFTA), në ceremoninë e mbajtur mbrëmë, ka shpallur filmin “Home”, që është një bashkëproduksion kosovaro-britanik, si më të mirin në kategorinë Filmi i Shkurtër...
Game of Thrones

Kush aktori shqiptar që luan në serialin “Game of Thrones”? (Video)

Në pritje të sezonit të shtatë të serialit shumë të ndjekur Game of Thrones, ju sjellim detaje interesante nga sezoni që lamë pas. Në fillim të tij, në një nga episodet më të famshme, me titull “The Door”, shfaqet personazhi...
Fast-and-Furious-8-Gets-a-Teaser-to-turn-on-Its-Trailer1

Publikohet trajleri i filmit “Fast and Furious 8” (Video)

Gjatë një pushimi të Super Bowl është publikuar edhe trajleri i ri nga filmi “Fast and Furious 8”. Klipi një minutësh na jep detaje më shumë se çfarë do të ndodhë në betejën epike që do të jetë me e madhe se sa pritej. Hobbs,...