Sunday, 25 July 2021 | Lajme: 0

Filmë

beautyandthebeast581cb85870203

Publikohet trailer i parë i flimit “E Bukura dhe Bisha” (video)

Disney ka vendosur të ngacmojë pak me një trailer të shkurtër nga filmi “E Bukura dhe Bisha” dhe në fakt ja ka arritur të na mbajë kuriozitetin gjallë. I gjatë vetem 90 sekonda, traileri paraqet Emma Watson në rolin e...
qa

“Lazarat Burning” filmi shqiptar në Hollywood lançohet nga Gabriel Garko

Edhe pse xhirimet nuk kanë filluar ende, një prej aktorëve më të njohur të Hollivudit, Gabriel Garko ka ardhur në Tiranë për të mësuar më shumë për rolin e një shqiptari nga Lazarati. Garko ka qenë i pranishëm në ditën e djeshme...
DanielCraig-bond-690x388

Daniel Craig largohet nga filmi, regjizorët në kërkim të agjentit 007

Aktori britanik Daniel Craig ka deklaruar se nuk do të luaj më rolin e “agjentit 007” në dy seritë e tij të ardhshme. Ai ka fituar rreth 35 milionë paund për rolet e tij të kaluara po asnjë shumë parash nuk ja ndryshoi mendjen...
largea_barack-michelle-obama-love-story1461961285

Filmi që tregon në historinë e dashurisë së Barack dhe Michelle Obama (Video)

Është vera e vitit 1989, ai është një i ri që aspiron të bëhet avokat në një firmë ligjore në Chicago, që përdor një makinë të ndryshkur, pi cigare dhe dëgjon Janet Jackson. Ajo është avokate e suksesshme, e cila ka për...
mafia

Armë, drogë dhe femra, Mafia bën “pit stop” në Tiranë (Video)

Bëhet fjalë për filmin më të ri shqiptar, të titulluar “Pit Stop Mafia”. Tashmë është publikuar traileri i këtij filmi, i cili flet për një grup gangësterësh nga vende të ndryshme të Shqipërisë. Humor, aksion dhe plot skena...
xhesika-1

Xhesika ndez rrjetin, foto intime nga plazhi (Foto)

Jemi mësuar të shohim foto të saj nga më provokativet, ndërsa në një të tillë nga plazhi ajo duket edhe më tërheqëse. Xhesika Ndoj ka filluar të bëhet emër shumë i komentuar në media rozë. Jeta e saj private ka qenë në qendër...
skena-seksi

Ja si xhirohet një skenë me seks në film (Video)

Kemi parë shumë shpesh skena seksi në filma, por a doni të dini se si xhirohen të tilla skena? Një video e aktorëve Brooklyn Decker dhe Patrick Wilson duke xhiruar një skenë seksi tregon se në fakt realizimi i saj nuk është aq ‘hot’...
vis-presli

Mbesa e ‘Mbretit’ zhvishet për skenat e seksit (Video+16)

Të jesh mbesa e Mbretit të Rock&Roll-it, Elvis Presley do të thotë se je vazhdimisht në qendër të vëmendjes. Edhe të mos ishte kështu, Riley Keough di të tërheqë vëmendjen. Aktorja 26-vjeçare është zhveshur për disa skena...
1-193-600x330

Blerim Destani, në rolin kryesor në filmin gjerman “Frauen” (FOTO)

Aktori shqiptar Blerim Destani nuk ka të ndalur me projektet filmike të realizuara në Gjermani. Pas pjesëmarrjeve të shumta në serialet më të njohura në televizionet gjermane, Destani tashmë do të vijë si pjesë e roleve kryesore...
images

Aktori turk “Bali Bej” në Prishtinë (FOTO)

Aktori i njohur turk, e që për publikun kosovar është shumë i dashur, Burak Özçivit, ka qenë sot në Prishtinë. Ai është parë në Aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë, dhe sigurisht nuk ka kaluar pa u vënë re nga fansat...