Sunday, 25 July 2021 | Lajme: 0

Filmë

eva-longoria-shoq-euml-rohet-me-biznismenin-misterioz_hd

A do të bëhet myslimane Eva Longoria pas fshirjes së kryqit? (Foto)

Aktorja, tregonte trupin e saj në bikini, por ajo që binte në sy ishte fasha që kishte vendosur në shpinë, pas fshirjes së kryqit tatto. 40 vjeçarja nuk ka folur rreth arsyes së heqjes së kryqit, por disa zëra janë ngritur duke aluduar...
www.zhurnal

Mungojnë aktorët porno, 70 meshkuj duhet të përballojë 10 mijë femra

Ken Shimizu, (foto poshtë) aktori i filmave porno në Japoni dhe i konsideruar si “Cristiano Ronaldo i seksit” ka lëshuar alarmin për mungesën e meshkujve në këtë industri. “Ne jemi një specie në zhdukje” – ka thënë Shimiken....
angelina

Angelina e Brad Pitt në proces në adoptimit të një fëmije sirian (Foto)

Gjashtë fëmijë nuk janë mjaftueshëm për Brad Pitt dhe Angelina Jolie! Ata raportohet se po planifikojnë ta birësojnë një jetim sirian, të cilin aktorja e kishte takuar gjatë një udhëtimi atje. “Gjatë një udhëtimi pa Brad-in,...
ARM-557032d24bbae

Dy aktorë shqiptarë te “Lugina e Ujqërve” (VIDEO)

Shqiptarët kanë qënë përherë të suksesshëm, ndërsa kohët e fundit këtë gjë kanë nisur ta bëjnë edhe në kinematografi. Pak ditë më parë ishte Blerim Destani ai i cili kishte premierën e filmi“Alarm Fur Cobra 11″...
largea_teu_384350_9714431439889624

Teuta flet për “mashkullin misterioz” afër saj (Foto)

Pas publikimit të një fotografie, ku aktorja Teuta Krasniqi shihet afër një mashkulli, zëra të shumtë u ngritën duke aluduar për një lidhje të re të aktores. Mashkulli afër Teutës , që u përshkrua si “misterioz” del të jetë...
auto_timthumb.php_1439844917 (1)

Shuhet “Kapedani”, ndërron jetë aktori Albert Verria

Artisti i Popullit Albert Verria ndërroi jetë në moshën 79-vjeçare, mbrëmjen e së hënës, pas një sëmundjeje të rëndë. Për shumë njerëz, Albert Verria, është aktori vlonjat, me të cilin ky qytet krenohet. Por pak e dinë se...
image24

Aurela do ta sjellë sërisht Dr.Florin

“Ti do të ngelesh aty, i paharruar… edhe pse fizikisht nuk je”. Aurela Gaçe e kujton shpesh Dr. Florin, duke i bërë edhe dedikime të ndjera. Në një postim në profilin e saj në “Facebook”, këngëtarja shqiptare ka njoftuar...
largea_vrasja-filmaa-jpg1439449562

Ja si bëhet vrasja nëpër filma (Video)

Prerjet e kokës nëpër filma janë modë. Në shumicën e rasteve, në skena të tilla ne kthejme kokën mënjanë.Normalisht kjo ndodh kur filmi të ka bërë për vete dhe je futur në psikologjinë që filmi të ofron. Por, pasi të shihni...
feridja

A po agjëron Feridja? Ky është rrëfimi i saj për Ramazanin

Aktorja e famshme turke Berguzar Korel ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për muajin e shenjtë të Ramazanit. Ajo ka treguar se nuk po mund të agjëroj për shkak të problemeve shëndetësore që ka me stomak, por ka uruar duke...
jamie-dornan-fifty-shades-of-grey-37357762-1920-1080

Cilët janë filmat “e ndaluar” të Hollivudit?

Nga 4 qershori, në disa kinema perëndimore ka nisur shfaqja e premierës së filmit “Mad Max” me Tom Hardy-n. Mirëpo jo në mbarë botën trilleri “Kind 44″ mund të shfaqet lirisht. Në Rusi për shembull, në vetë vendin ku zhvillohen...