Sunday, 25 July 2021 | Lajme: 0

Filmë

sulltanesha-620x330

Helmohet aktorja turke në Beograd!

Aktorja turke Meryem Uzerli në dy javët e fundit ka qëndruar në Beograd, ku është duke xhiruar filmin e saj të ri, i është përkeqësuar gjendja në një trap në Beograd, ku kalonte natën së bashku me shoqërinë dhe me të dashurin...
1377241-748232325294229-7193380015964122346-n

Hyrem publikon fotografi nga shtatzënia dhe lindja e vajzës (Foto)

Aktorja e njohur turke Meryem Uzerli e ka mbajtur në fshehësi shumë kohë shtatzëninë dhe lindjen e vajzës së saj të cilën e ka pagëzuar Lara. Kur mori vesh se ishte shtatzënë, Meryem u braktis nga i dashuri, duke bërë që ajo...
foto-12

Hyrem më s’mund ta fsheh dashurinë, kapet më të dashurin (Foto)

Meryem Uzerli nuk po mund ta fsheh më lidhjen me aktorin Ozan Güven. Dyshja e cila u paraqit në serinë ‘Sulltani’ nisën lidhjen vitin e kaluar, por ende nuk e kanë pranuar. Bashkë ishin kapur edhe më herët por kurrë nuk kishin...
aktori

“Omer”, mashkulli më i adhuruar në Turqi (Foto)

Aktori i famshëm turk Engin Akyurek, i cili luan rolin e Omer-it në telenovelën “Diamante dhe Dashuri”, që transmetohet në Televizionin Klan, vjen me një set të ri fotografik. Vetë revista e përshkruan Engin-in si një aktor tepër...
timthumb_4581

Ja kë po e mbështetë Olta Gixhari në garën për Bashki (Foto)

Aktorja Olta Gixhari thotë se mbështet kandidaturën e Grida Dumës për Durrësin. Ajo shprehet se e ndjek vazhdimisht Gridën, edhe pse nuk e njeh personalisht. Sipas saj, Grida është yll e bukur, si të gjitha vajzat durrsake. “E...
largea_treshe1428518938

Modelja e Playboy: I dhurova të dashurit një treshe për ditëlindje

Një modele e revistës Playboy tha se nuk dinte çfarë t’i bënte dhuratë të dashurit për ditëlindje. Pasi u mendua shumë, vendosi që t’i bëjë një dhuratë interesante: një treshe. Daniella Chavez, nga Kili, tha se rekrutoi një...
alina (1)

Pornostarja i ofron futbollistit 16 orë seks nëse…

Një pornostare nga Rusia i ka ofruar një futbollisti një maratonë seksuale 16- orëshe nëse ai shënon edhe pesë gola deri në fund të kampionatit. Alina Yeremenko, 25 vjeç, që njihet me emrin Alina Hennessy, e bëri ofertën për sulmuesin...
327F5FC56CB04F51739979995049300C

“Furious 7″ lë pas “Fifty Shades Of Grey”

Ndonëse në krye të listës më parë klasifikohej “Fifty Shades Of Grey”, tashmë vendin e tij e ka zënë “Fast and Furious 7″. Ky film zë vendin e nëntë në dhjetëshen e filmave me premierat më të suksesshme në histori. “Furious...
james-bond

Aksidentohet James Bond

Një aksident i rëndë ka ndodhur për aktorin që interpreton James Bond,Daniel Craig, i cili ka pësuar dëmtim të rëndë në njërin gju, gjatë xhirimeve në Meksikë për filmin e ri “Spectre”. Kjo gjë ka bërë që Craig të operohet...
1_1680

Në serialin amerikan ”The Simpson”, edhe flamuri shqiptar

Një ndër serialet më të shikuara në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) ”The Simpson” në pjesën 12 të sezonit 21 i ka kushtuar vend edhe Shqipërisë gjatë minutës 10 duke publikuar një delagacion olimpik shqiptar të cilët...