Sunday, 25 July 2021 | Lajme: 0

Filmë

largea_635626245104492812-ferguson-mission-impossible-5-mov-jy-4998-717499551427146756

Publikohet traileri i “Mission Impossible 5″

Tom Cruise rikthehet në aksion me rolin e tij karakteristik, atë të agjentit të pandalshëm në serinë e 5-te të sagës “Mission Impossible”, (Misioni i pamundur).
bella

Pornostarja shqiptare ka frikë se mos ngelet shtatzënë! (Foto)

Ylli shqiptar i filmave për të rritur Bella Bebe ka postuar një fotografi në rrjetin social instagram me Grupi bëhet bashkë sërish, nuk mund ta besoj se që shumica e vajzave janë nëna ose do të bëhen shumë shpejt. Koha sigurisht...
porno

Legjenda e pornos shokon industrinë sepse…

Legjenda e filmave porno, Rocco Siffredi ka shokuar të gjithë industrinë, kur deklaroi se nuk do bëjë më filma. Ai tha se e ka marrë këtë vendim për shkak të dashurisë ndaj gruas së tij. 50- vjeçari, emri i të cilit është Rocco...
foto

Në Fast and Furious 7 hedhin me të vërtetë makina nga një aeroplan luftarak (Video)

Këto janë padyshim pjesët më internesante të filmit të ardhshëm Fast and Furious 7. Ekipi që po punon me krijimin e këtij produksion, ka bërë çmendurinë duke hedhur makina prej së vërteti së bashku me njerëz brenda nga një...
247-620x330

Ja sa fitojnë në të vërtetë aktoret e filmave për të rritur (FOTO)

Duke gjykuar nga Dena Miller, drejtoresha e revistës ekskluzive “XBIZ” pothuajse 250 femra të cilat janë quajtur modele, në mënyrë profesionale punojnë në industrinë e pornografisë dhe regjistrojnë në mes të 100 dhe 150 skenave...
cameron

Diaz: Jam e fiksuar pas seksit

Aktorja Cameron Diaz ka pranuar në një intervistë për Cosmopolitan se është e dashuruar me seksin. 42- vjeçarja është martuar me rocker-in Benji Madden. Ajo thotë se e pëlqen seksin sepse ai është i shëndetshëm.
1_9084

Protagonistja e ‘Fifty Shades of Grey’, ‘i bashkohet ISIS-it’ (VIDEO)

Është menduar si një shaka, por jo të gjithë e kanë parë me atë sy. Madje shumë persona e kanë kritikuar këtë ‘reklamë’, duke thënë se ‘nuk bëhet shaka me ISIS-in’. Të shtunën mbrëma, aktorja 25 vjeçare, Dakota Johnson,...
osvaldo

E dashura e Osvaldos çmend Argjentinën në striptiz (VIDEO +18)

Jimena Baron ka shkëlqyer në një vallëzim striptizi në një shou në Argjentinë. Aktorja dhe këngëtarja argjentinase, Jimena Baron, ka shkëlqyer në një vallëzim striptizi në një shou televiziv. Baron, e dashura e sulmuesit të...
oskarr

Oskar, triumfon “Birdman”, merr 4 statuja

Shkoi ashtu siç ishte parashikuar. Filmi “Birdman” i Alejandro Gonzales Inarritu shkëlqeu mbrëmjen e çmimeve Oskar. Disa media ndërkombëtare do të shkruanin  “Man Beats Boy” Filmi ka fituar 4 çmime nga 9 kategori ku ishte nominuar:...
largea_pay-angelina-jolie-main1424385735

Fotot e rralla! Angelina Jolie kur ishte 16 vjeç

Online janë publikuar disa foto të Angelina Jolie, kur ajo ishte vetëm 16 vjeç. Në atë kohë ajo tentonte të bëhej modele. Fotot janë realizuar në vitin 1991 nga Sean McCall. Aktorja që prej atëherë ka fituar dy çmime Oscar dhe...