Sunday, 25 July 2021 | Lajme: 0

Filmë

c4f5cc514a2c727e332ffba3ff5df161_puhia

Miliona bileta të shitura për “50 hijet e Greit”, shokon femrat?!

Filmi “50 hijet e Greit” në kohë rekord u kthye në një nga filmat që shiti miliona bileta në mbarë botën. Bazuar në romanin shumë të suksesshëm nga E.L. James, filmi erotik tregon një histori dashurie midis një miliarderi tërheqës...
luks

Olta Gixhari nuk kursen, ja blerja e fundit e luksit

Aktorja Olta Gixhari e cila shquhet për format trupore, ka ndarë me miqtë në Instagram blerjen e saj të fundit, për të cilën duket se nuk ka shpenzuar pak. Aksesori më i ri janë syzet, për të cilën ajo është mjaft e lumtur, duke...
50

Çka është ky, film a pornografi?

Ai është një nga filmat më të diskutuar të vitit, megjithatë fansat e “50 hijet e Greit” në Malajzi nuk do kenë mundësi ta shohin filmin në kinema. Filmi do dilte në kinematë e këtij vendi më 12 shkurt. Por autoritetet thonë...
orgasma

Keira Knightley “arrin” orgazmën më të mirë në Hollivud (VIDEO +18)

Nuk është e lehtë për aktoret dhe aktorët e Hollivudit që të “luajnë” në perfeksion, sidomos skenat e seksit. Por duket se Keira Knightley ia ka dalë të vlerësohet si aktorja që ka rikrijuar orgazmën më të mirë në ekranin...
4_7751

100 minuta film, 20 minuta seks (Video/Foto)

Filmi që mbështetët në serinë e librave me të njëjtin emër do të jetë filmi me eksplicit në më shumë se një dekadë, paralajmërojnë mediat ndërkombëtare Sipas gazetës britanike, Daily Mail, nga 100 minuta sa do të jetë i...
interview30f-5-web

Aktorët e “The Interview” ftohen për vizitë në Korenë e Veriut

Dennis Rodman, ish-basketbollisti i ligës NBA dhe miku i diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong-un, ka ftuar aktorin Seth Rogen dhe gjithë stafin e filmit “The Interview” për një vizitë në shtetin aziatik. Basketbollisti i famshëm...
largea_malota1421960665_271934854

Malota: Krenohesha ti tregoja botës se ka Shqiptar dhe ka Shqipni në Hollivud

Peter Malota apo shqip Pjetër Malota është një personazh që shqiptarët, dhe e gjithë bota aziatike dhe e Lindjes, e njeh shumë mirë në rolet që ai ka patur në të paktën 8 filma përkrah aktorit të njohur belg Jean Claude Van Damme!...
140421092213-lindsay-lohan-january-2014-story-top

Lindsay Lohan preket nga një virus i pashërueshëm (Foto)

TMZ raporton se Lindsay Lohan është shtruar në spital pasi është infektuar nga chikungunya, një virus i rrallë i pashërueshëm, të cilin dyshohet se ajo e ka marrë gjatë pushimeve të saj në Bora-Bora, në muajin dhjetor. Sipas TMZ,...
megan

Megan Fox, e mahnitshme me bikini (Foto)

Ajo është një nga femrat më seksi në Hollywood. Dhe pasi ka lindur dy djem në hapësirën e dy viteve, trupi i Megan Fox duket më i mirë se kurrë. Aktorja 28- vjeçare është duke pushuar në Havai me të shoqin, Brian Austin Green.
fatmagul

Çka thotë Fatmagyli për masakrën në Paris

Aktorja e famshme turke Beren Saat është solidarizuar me popullin francez pas sulmeve të fundit terroriste në këtë vend. Në rrjetet sociale ajo ka publikuar një fotografi të një karikature në mbështetje të Francës duke vënë...