Tuesday, 28 September 2021 | Lajme: 0

Muzikë

auto_Adelina-115251109461525111316-750x430

“Mami më me stil në botë”, ja si duket Adelina Tahiri në muajin e 5 të shtatzënisë

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është në pritje të ëmbël dhe po përjeton momentin më të bukur në jetën e saj. Ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë, që pritet të vijë në jetë pas 4 muajsh. Adelina vijon...
linda

Linda Morina: Po ta dinte Edi Rama që isha këtu do kishte ardhur

Linda Morina ishte e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” dhe tregoi projektet e saj muzikore, por jo vetëm. Gjatë emisionit, Morina performoi live në studio këngën që i ka kushtuar Kryeministrit Edi Rama. Menjëherë pas performancës,...
auto_Era_Istrefi11524847243-750x430

Publikohen FOTOT, shikoni si u shfaq Era Istrefi mbrëmë në Dubai

Era Istrefit i janë hapur dyert e suksesit në botë. Këngëtarja është ftuar për herë të parë të performojë në Dubai, për dy ditë rresht. Bashkë me Erën, në Dubai kanë udhëtuar edhe Nora dhe bashkëshorti i saj, Roberti, me...
01-dj-avicii-in-sri-panwa-phuket-resort1_1524688493-7933885

Avicii kishte parashikuar vdekjen e tij

Gjithçka rreth arsyeve të ndarjes nga jeta të Avicii ishin fshehur në dokumentarin e tij të publikuar muaj më parë. DJ dhe producenti i famshëm humbi jetën papritmas në Muscat, Oman teksa ishte me pushime në një resort bregdetar....
screenshot-8_1524602826-6216073

Alban Ramosaj publikon projektin më të rallë muzikor

Këngëtari Alban Ramosaj ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. Kë nga e tij e re ‘Ike’  është  mjaft e veçantë deh bën diferencën në mesin e krijimeve muzikore të publikuara deri më tani. Pritet që pas...
u_1524472020-1306431

Mësoni çmimin e biletave për koncertin e Unikkatilit

Reperi Unikkatil më datë 28 prill do të performojë në Zvicër. Për t’i dëgjuar TBA-të interesimi si zakonisht ka qenë shumë i madh ndërsa ata që duan të jenë prezent për tu argëtuar me disa prej hiteve duhet të paguajnë...
ce_1524121656-3935253

Cecës i publikohen foto intime në shtrat

Këngëtarja e njohur Svetlana “Ceca” Raznatovic pas vdekjes së burrit Arkan-it asnjë lidhje nuk e ka bërë publike dhe thotë se asnjehrë nuk e ka tradhtuar edhe pse ka vdekur. Por në internet qarkullojnë fotot e këngëtarës Ceca...
ShkurteGashi-780x439

Shkurte Gashi bëhet me veturë super luksoze

Këngëtarja atraktive, Shkurte Gashi, duket se ka investuar në veturë të re. Ylli i muzikës pop folk ka publikuar në rrjetin social Instagram foto nga vetura e re. Veutra duket të jetë Mercedes prej modeleve më të reja. Çmimi i kësaj...
w_1523897188-4014805

Flet themeluesi i “Vipave të Bllokut”: Enca ‘mashtruesja’ e photoshopit!

Mjaft i zhgënjyer me showbizin shqiptar është shprehur 20 vjeçari Sitiliano Kananaj, themeluesi i një prej faqeve më të mëdha në instagram vipat_e_bllokut_official_ që demaskon ndryshimet estetike të personazheve të ndryshëm të...
ww_1523898873-1020444

Grabitet Elvana Gjata!

Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Elvana Gjata është gjithë kohës në lëvizje në vende të ndryshme të botës. Ajo është duke e vijuar karrierën e saj jashtë vendit dhe vetëm pak ditë më parë ka publikuar klipin e saj më të...