Monday, 1 June 2020 | Lajme: 0

Muzikë

29498052_10215758581299287_1524658963804755827_n-650x358

Trimi publikon këngën ‘Pa Emër’

‘Pa Emër’ quhet kënga më e re e këngëtarit Trimi Jetullahu. Ky projekt muzikor është publikuar sot në kanalin Youtube dhe është shkruar nga vet ai ndërsa muzika u realizua nga Edlir Begolli. Kënga u publikua pas suksesit që...
unikkatil_1521747430-8254980

Rikthehet mbreti UniKKatil, hiti “A po sheh”

UniKKatil është rikthyer. E kënga e tij është duke u pritur me muaj të tërë e vjet. Ajo titullohet “A po sheh” dhe është një bashkëpunim me Milotin dhe Phenom. UniKKatil ka paralajmëruar se do të jetë shumë aktiv këtë...
adelina

Ja sa kushton karroca e bebes së Adelina Tahirit

Adelina Tahiri ka qenë në qendër të vëmendjes që pas martesës me milionerin maqedonas Serjoza Markov. Shtëpia e saj e mbuluar me ar u komentua gjerë e gjatë së fundmi në mediat sociale dhe luksi i tepërt binte në sy. Sigurisht,...
enca-1

Enca ‘tërbon’ rrjetin duke tundur të pasmet (Video)

Enca Haxhia e cila këto ditë është në përgatitje të projektit të saj më të ri. “Dua” është projekti i saj më i ri i cili do të lansohet me datë 23 mars. Çdo ditë ajo po publikon imazhe të ndryshme gjatë momenteve të xhirimeve. E...
aa_1521363145-3473940 (1)

Çmendet Albërie Hadërgjinaj, publikon foto të turpshme nga shtrati

Albërie Hadërgjonaj është këngëtare shumë e pëlqyer për publikun. Këngëtarja jeton në Amerikë, por është shumë shpesh e pranishme në koncerte ku ka shqiptarë, shkruan lajmi.net. Ajo shumë shpesh përflitet edhe për format...
download

Mustafa Nano braktis në mes emisionin e Arian Çanit (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme  Mustafa Nano është ftuar në “Zonë e Lirë”, ku u pyet për deklaratën mbi Ilda Bejlerin dhe Bora Zemanin. Por gjatë emisionit ishte i ftuar edhe “doktori” që pretendon se shëron kancerin  dhe...
nojzzz-1-780x439

Noizy, Azet dhe Zuna publikojnë klipin e ri “Kriminel”

Reperët Noizy, Zuna dhe Azet kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor. “Kriminel” mban titullin kënga e tyre më e re, e cila është punuar nga DJ A-boom. Kjo këngë e zhanrit hip-hop është publikuar edhe me klip, në të...
21371418_10154949789968181_618331700166171444_n-650x358

Ia shkroi këngën ‘Nëntori’ Arilenës, por ja çka i bëri Lindoni këtij projekti muzikor

E kjo këngë më të cilën ajo u paraqit në Kënga Magjike, u shkrua nga këngëtari Lindon Berisha, i cili pos vokalit karakteristik, njihet edhe për talentin që ka në shkruarjen e këngëve, shkruan lajmi.net E tani, Lindoni ka sjell...
Majkkapo-780x439

“Pasha Jetën” arrin 6.5 milion klikime në Youtube

Dyshja Capital T dhe Majk kanë bashkuar forcat për një duet të ri pas shumë kohësh. Bëhet fjalë për projektin “Pasha Jetën”, këngë e cila po pritet shumë mirë nga publiku, shkruan lajmi.net. Projektit ia kanë shoqëruar edhe...
screenshot-3_1520694100-6430790

Ermali dhe Ledri publikojnë “Fshatarja ime”

Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula kanë sjellë një version të ri të këngës “Fshatarja ime” nga Sabri Fejzullahu. Në koncertin e Sabri Fejzullahut për 50 vjetët e karrierës së tij, atij iu përgatit një surprizë e këndshme. Ermal...