Monday, 1 June 2020 | Lajme: 0

Muzikë

screenshot-35_1520511555-836767

Noizy do t’ju përlotë me këngën dedikuar nënës së tij

Reperi Noizy ka publikuar këngën më të re dhe është një dedikim për nënën. ‘Mbretëresha ime’ është titulli i këngës së tij kushtuar jo vetëm nënës së tij,por atje mund të gjejë veten çdokush. Në vargjet e këngës,...
auto_big-mama-3-650x3581513694138-650x358

Më seksi se kurrë më parë! Big Mama publikon klipin e këngës ‘I len krejt’

Këngëtarja Big Mama sapo ka hedhur në Youtube të finalizuar klipin dhe këngën e titulluar ‘I len krejt’. E ajo që vlen të komentohet është pamja e saj. Big Mama është paraqitur më seksi se kurrë më parë, duke e treguar trupin...
irkenchyka-780x439

“Tymi Dashnis”, këngë e re nga Irkenc Hyka

Irkenc Hyka ka sjellë për fansat e tij këngën më të re, të cilën e ka shoqëruar me videoklip. Kënga titullohet “Tymi Dashnis”, është ritmike dhe e interpretuar mirë nga këngëtari. Vet kantautori e ka bërë muzikën e kësaj...
samanta_1520019440-8670172

Samanta e Ermali sjellin hit me “faje”

Këngëtarja Samanta Karavello dhe Ermal Mamaqi kanë sjell këngën e tyre më të re “Faj”, një këngë që lirisht mund të konsiderohet një hit i radhës së dyshes Ky bashkëpunim risjell Samantën në skenë, pasi që Ermali edhe...
Majkkapo-780x439

“Pasha jetën”, lansohet dueti nga Capital T dhe Majk

Dy reperët e shumë pëlqyer të skenës shqiptare, Capital T dhe Majk, e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre muzikor që e kanë shoqëruar me videoklip. Kënga titullohet “Pasha jetën” dhe padyshim se do të pëlqehet nga fansat e...
Dua-Lipa-4-lo-res-1

Biletat për koncertin e Lipës në Singapor deri në 1300 dollarë

Janë shitur të gjitha biletat për koncertin e Dua Lipës në muajin maj në Singapor. Këngëtarja kosovare, që së fundmi fitoi dy çmime në Brit Awards, është kthyer ndër këngëtarët më në trend në botë, pas hitit të vitit...
baboobenity-780x439_1519637862-3843516

Baboo Darabuka dhe DJ Benity lansojnë këngën “Habibi”

Baboo Darabuka dhe DJ Benity, kanë publikuar projektin e tyre më të ri të cilin e kanë titulluar “Habibi”. Për dallim nga herët tjera, kësaj radhe ata kanë vendosur që të këndojnë. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Ardian...
Kida-770x435-650x358

Kida shënon suksesin e radhës, 1 milion për pak ditë

Kanë kaluar vetëm tri ditë prej publikimit të këngës së re dhe këngëtarja Kida ka shënuar një sukses të madh. Kënga e saj ‘Ti’ ka arritur plot 1 milion klikime dhe këngëtarja ka zgjedhur rrjetin social Instagram për t’i...
qqqqqqqqqqqqqqqqqq_1519416957-2045603

Eni publikon “Jemi Dashtë”, shikoni sa seksi duket!

Këngëtarja e njohur Eni Koçi ka publikuar në rrjete sociale këngën e saj më të fundit “Jemi dashtë”. Përmes një klipi mjaft të ngrohtë dhe të kuruar në detaje, Eni shfaqet më në formë se kurrë. Duket se kënga menjëherë...
Screenshot_20171222-102458

U akuzua se u martua me maqedon, Adelina ka diçka për të thënë

Lidhja e saj dhe martesa me avokatin maqedonas u komentua shumë. Madje, Adelina Tahiri u akuza për këtë martesë nga ndjekësit dhe fansat e saj të cilët i thanë se është dashur të martohej me shqiptar, shkruan lajmi.net E tani që...