Monday, 1 June 2020 | Lajme: 0

Muzikë

mimoza_1496492348-2906521

Genc Prelvukaj dhe Mimoza Shkodra publikojnë këngën e re (Video)

Genc Prelvukaj dhe Mimoza Shkodra, kanë sjellë sot bashkëpunimin e tyre që e kanë titulluar “Jemi nda”. Projekti tyre është realizuar nga Black Fish Entertainment. Mbase një hit veror, edhe pamjet janë realizuar në bregdet.
adelinaaaa_1496235374-2618803

Adelina “dale-kadale” paralajmëron diçka të madhe (Foto)

Një verë shumë e nxehtë me projekte të reja, koncerte e mbrëmje të ndryshme do të jetë për yjet e estradës. Edhe këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është duke punuar në projekte të reja. Ajo vetëm pak javë më parë ka publikuar...
rr_1496223435-1033472

Rihanna shtatzënë? Ja fotot që ngjallin dyshimet

Disa foto të reja që qarkullojnë në rrjet , nxisin  dyshimet se ylli I muzikës Pop, Rihanna mund të jetë shtatzënë. Nga këto foto mund të shihet barku paksa i fryrë i këngëtares dhe kjo gjë ka bërë që komentuesit të fillojnë...
tuna1-780x439

Tuna del për të shëtitur me djalin (Foto)

Ka më pak se një muaj prej se Altuna Sejdiu është bërë nënë, ndërsa këngëtarja duket mjaft e përmbushur me fëmijën e saj. Në fillim të këtij muaji, Tuna solli në jetë djalin që e pagëzoi Tian. Ky është fëmija i parë...
gold g

Publikohet kënga më e re nga Shyhrete Behluli dhe Gold AG (Video)

Tashmë është publikuar kënga e këngëtares së dashur për publikun Shyhrete Behlulit në duet me reperin e njohur Gold AG. Kënga e sapo publikuar titullohet “Vëlla e motër”. Dyshja njihen në publik për bashkëpunime të ndryshme...
afrdita

Afërdita Dreshaj publikon foto intime me të dashurin (FOTO)

Dashuria e tyre shpeshherë u kontestua prej medieve, por jo edhe prej tyre. Afërdita Dreshaj edhe njëherë ka dëshmuar se është e dashuruar “gjer në vesh” në hokeistin çek Jakub Kindl. Bukuroshja shqiptare ka publikuar një fotografi...
dua

Dua Lipa publikon klipin e ri (Video)

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka publikuar këngën e re “Lost in your light”. Dua këtë këngë e ka realizuar në bashkëpunim me këngëtarin Miguel dhe do të jetë pjesë e albumit të saj debutues. Kënga në versionin...
sinani-600x300

Pamje nga festa përrallore e djalit të Sinanit dhe Andrrës (FOTO)

Njëri prej këngëtarëve më të paguar shqiptar, Sinan Hoxha së bashku më bashkëshorten e tij Andrrën sort kanë festuar ditëlindjen e parë të djalit të tyre, Ansit. Për ditëlindjen e Ansit, prindërit kishin përgaditur një festë...
rita

Rita Ora publikon këngën e re “Your Song” (Audio)

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka publikuar projektin e ri të titulluar “Your Song”. Kënga është publikuar në YouTube dhe bëhet fjalë për një këngë të lehtë dashurie. Rita Ora kështu vjen me projekt të ri muzikor pas dy vitesh....
ledri 1

Ledri bëhet me muskuj, ndryshimet e reja e bëjnë edhe më tërheqës për vajzat (Foto)

Reperi i njohur Ledri Vula ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor “U harrum”, këngë e cila është pritur mirë nga publiku dhe është vërshuar me miliona klikime në YouTube. Vera po afron dhe për këtë sezon të...