Monday, 1 June 2020 | Lajme: 0

Muzikë

largea_1460754958tiri1460755269

Tiri Gjoci fiton “The Voice of Albania 5”(Video)

Tiri Gjoci është fituesi i “The Voice of Albania 5”, një nga edicionet me më shumë të papritura, me formula të reja gare e sidomos me konkurrentë të fortë. Tiri mbërriti në finale së bashku me Lorenc Hasramën, por me anë të...
jn

Jonas zbulon se albumi i tij i ri ka përfunduar

Nick Jonas ka bërë një njoftim të madh në rrjetet sociale në lidhje me këngët e tij të reja, transmeton Klan Kosova. 23 vjeçari, në një video që e ka postuar në llogarinë e tij Instagram shihet duke pirë duhan dhe duke buzëqeshur...
largea_era-bon-bom-620x4941455977676

Shikoni çfarë kanë bërë të huajt me këngën e Erës (Video)

Pas sukseseve të mëdha të këngës së saj me statistika (shikime, komente dhe pëlqime në YouTube), së fundmi, si dëshmi për suksesin e saj janë edhe disa video, shkruan lajmi.net. Me një kërkim të thjeshtë në YouTube mund të...

Gena sjell këngën “Pa Adresë” (Video)

Këngëtari shqiptar Gena sot ka publikuar këngën e tij më të re të cilën e ka sjell edhe me videoklip. “Pa Adresë” titullohet kënga e tij e re. Tekstin dhe muzikën e këngës e ka bërë vet këngëtari, ndërsa për miksimin...
rihana

Rihanna sot feston ditëlindjen

Këngëtarja dhe ikona e modës, Rihanna mbushi sot 28 vjeç. Diva e skenave botërore është padyshim emri më i suksesshëm në botën e muzikës. Së fundi Riri ka qënë mjaft e komentuar për anulimin e performancës së saj në minuten...
Adele

Adele rrëfen: Ja pse dështova në “Grammy Awards”

Këngëtarja më e mirë e momentit në botë, Adele, për herë të parë ka dështuar kur po këndonte live. E gjithë ngjarja ka ndodhur gjatë perfromancës së saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Grammy Awards”, ku ngadhënjeu...
sinan-hoxha1-650x358

Shikoni si çmenden fansat pas Sinan Hoxhës! (Video)

Sinan Hoxha është padiskutim një ndër këngëtarët shqiptarë më popullorë të viteve të fundit. Ja tek shohim në koncertet e tij në Selanik të Greqisë, dhe në Romë e në Breshia të Italisë, që fansat i ka të shumtë dhe shumë...
12341129_664832636992868_7835215678333168820_n-e1449842465374-690x464

Mozzik lanson “Dhezu” (Video)

Reperi Mozzik ka realizuar projektin e tij më të ri. “Dhezu” titullohet kënga, e cila do të vijë e realizuar me videoklip, transmeton Telegrafi. Megjithëse u paralajmërua për ditën e shtunë, video në kanalin ‘Youtube’ u publikohet...
Era

Nuk do të besoni si duket Era “pa flokë” (Foto)

Jemi mësuar që ta shohim Era Istrefin me flokë të bollshme me stilin që ka krijuar që kur doli në skenë. Mirëpo, kohët e fundit ajo ka zgjedhur që të ndryshojë imazh. Në një fotografi të publikuar gjatë ditës së mërkurë,...
Capture1

Kylie Jenner pozon në karrocën me rrota, 17-vjeçarja e paralizuar i shkruan letër

Kylie Jenner, pak ditë më parë ka realizuar një set fotografik për revistën “Interview”. Në këtë set fotografik ka edhe një foto ku ajo është e ulur në një karrocë me rrota. Për këtë arsye, një vajzë 17 vjeçe i ka shkruar...