Monday, 1 June 2020 | Lajme: 0

Muzikë

andrra-8

Gruaja e Sinan Hoxhës në foton e parë si shtatëzënë

Dasma e çiftit Sinan Hoxha & Andrra Destani bëri bujë të madhe mediatike. Këngëtari Sinan Hoxha këtë vit ishte shumë aktiv nëpër mediat rozë. Edhe pse solli disa këngë, më shumë u komentua dasma e tij madhështore me Andrra...
11214286_1008319829234898_8489041972286425594_n-e1448962006838-690x472

Bleona me “videoselfie” shfaq një ditë të saj që nga shtrati (Video)

Bleona Qereti ishte protagonistja e radhës në emisionin NIN. Këngëtarja përmes një videoselfie ka treguar një ditë të saj që nga shtrati, dushi, përgatitjet për intervistë si dhe ka prezantuar prindërit e saj, transmeton Telegrafi. Gjersa...
largea_albani-11448723115

28 Nëntori festë e dyfishtë për Alban Skenderaj, bëhet baba

Festa e 28 Nëntori për këngëtarin shqiptar, Alban Skenderaj është e dyfisht. Ai përmes një postimi në llogarinë e tij në facbook ka publikuar një foto të vajzës së tij të sapo lindur. Emri i vajzës së tij është Ameli. Shiko...
largea_picmonkey-collage1448623282

Kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë Rita Oren (Foto)

Ajo ka përjetuar një ‘zemërthyerje’ vitin e kaluar kur ndërpreu lidhjen e saj njëvjeqare me Calvin Harris. Dhepse ajo ka shijuar edhe një tjetër romancë me Richard Hilfiger, anëtarja e jurisë së X Factor ka zbuluar se...
kallashi

Mirëmëngjesi nga Kallashi (Foto)

Donjeta Kosumi- Kallashi ka përshëndetur fansat e saj me të pasme, ato që i ka specialitet. E fotografuar në një pasqyre, Kallashi është shtrirë dhe i ka bërë Belfie vetes.
enca1

Enca është larg të qenit vajzë seksi (VIDEO)

Pas provokimit të fundit nga vaska, ku Enca Haxhia kishte nxjerrë trupin pjesërisht, ja ku e keni Encën e vërtetë. E pranishme në 1vjetorin e televizionit “Mad”, në festën madhështore që u organizua në Lollipop, Enca u shfaq...
Untitled

Adrian Gaxha rrëzohet në skenë para Tunës (Video)

Megjithëse sot nuk bashkëpunojnë me njëri-tjetrin, Adrian Gaxha dhe Tuna karrierën e nisën së bashku në skenë. Këngëtari shkupjan që muzikën e filloi si fëmijë, paraqitjet skenike që atëherë i kishte të veçanta, transmeton...
genta_1447794877-6812762

Genta Ismajli “shpërngulet” në Tiranë (Foto)

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po vazhdon të jetë e angazhuar në projekte të reja, gjithnjë për të qenë sa më afër fansave të saj. Gati për xhirime në Tiranë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos, shkruan Indeksonline. Genta,...
largea_rita0fk1447781442

Ja pse Rita hoqi dorë nga alkooli (Foto)

Rita Ora: Ndihem si një heroinë kur nuk pi alkool (Foto) Rita Ora ka treguar anën e saj sportive në një set fotografik për revistën “Self”, ku ka zbuluar edhe sekretet e një trupi në formë. “Është si të jesh atlete. Nuk vrapoj...
enca3-e1440412474322

Enca shton në peshë? (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia duket se nuk është në formën e saj ideale. Enca së fundmi ka publikuar dy foto që na bëjnë të kuptojmë se ajo ka shtuar në peshë. Fshehja e barkut pak vet e pak me “Photoshop” tash nuk po i bënë punë...