Tuesday, 28 September 2021 | Lajme: 0

Еstradë

fjolla2-620x330

Fjolla Morina irriton fansat e saj, fshin komentet negative (VIDEO)

Fjolla Morina nuk kishte si të mos bëhej pjesë e rubrikës së përjavshme “Shkarje” të emisionit “Express” të KTV-së, me projektin e saj “Syn syn”. Fjolla nuk la aspak përshtypje të mirë në audiencën e gjerë. Këtë...
kallashi12-938x535

Kallashi ka vendosur që të mos zhveshët më, Pse? (Foto)

Kallashi, sonte përmes telefoni e informon revistën Kosovarja, se nga sonte më nuk do postojë foto , në të cilat ekspozon trupin lakuriq, linjat e saj trupore, as të pasmet, me të cilat bëri famë mediatike. Mund t’i shikoni ato ,...
modelja1

Si në përralla! Modelja topless që do bëhet princeshë (Foto)

Nesër Sophia Hellqvist, 30 vjeç, do bëhet princesha më e re e Suedisë. Në altar do e shohin prindërit e saj, por edhe shumë anëtarë të familjeve mbretërore nga mbarë bota. Në altarin e Sveriges Kungahus ajo do takohet me të fejuarin...
gjoksi

Mamaja 59 vjeçare e Kim Kardashanit tregon gjoksin (Foto)

Kris Jenner duket se ka vendosur të sfidojë të bijat. 59- vjeçarja e “Keeping Up With The Kardashians” befasoi me dekoltenë e saj, ndërsa u fotografua në Paris. Edhe pse po i afrohet të 60-ve, ajo duket fantastike.  
olta-gixho

Si e nis ditën bjondina Olta Gixhari

Nëse mendonit se Olta Gixhari e nis ditën si gjithë njerëzit me briosh dhe kapuçino e keni gabim! jo ka postuar një foto në mëngjesin e sotëm ki shihet duke pirë shampanjë dhe përpara ka një pjatë me fruta me luleshtrydhe dhe qershi. Një...
1433604522-caitlyn-jenner-g

Njerku i Kim Kardashian me reality show mbi jetën si grua (Foto)

Pas fotove të bukura të ditëve të kaluara, si duket Caitlyn Jenner duket bukur edhe pa make up të tepruar, e pa fotografë professional. Jenner është parë duke e xhiruar reality show e saj të parë, I Am Cait në Los Angeles të hënën,...
afrona

A e ka zbuluar Afrona këngën e re të Bleros? (Video)

Duket se Afrona Dika e ka konfirmuar në një mënyrë se është në romancë me këngëtarin Blero Muharremi. Modelja e njohur shqitpare në rrjetin social Instagram ka postuar një video, atë që me gjasë është kënga e re e Bleros. “E...
foto

Rezarta Shkurta në Disney Land (Foto)

Pas një periudhe të zymtë për këngëtaren Rezarta Shkurta, kur bashkëshorti i saj u arrestua dhe u burgos me dyshimin për përfshirje në trafikim të lëndëve narkotike, ajo këto ditë po e shijon vizitën në Francë. Në rrjetin...
kim_7763

Njerku/a i Kim Kardashian ia kalon edhe presidentit Obama

Njerku-tashmë njerka e Kim Kardashian Bruce ose Caitlyn Jenner ka thyer një rekord në rrjetet sociale Ajo ka marrë më shumë se një milion ndjekës në Twitter për më pak se katër orë. Një rekord të tillë nuk e ka patur as edhe...
9989b80322f5f52160399065905e3545_M

Kim Kardashian do të bëhet për herë të dytë nënë

Kim Kardashian është në pritje të fëmijës së saj të dytë me bashkëshortin Kanye Ëest. Ylli 34-vjeçar ka bërë publik këtë lajm në fund të një prej serive të “Keeping Up Ëith The Kardashians”. Në një klip të...