Monday, 25 January 2021 | Lajme: 0

Еstradë

listaa

Tri shqiptare në listën e femrave më seksi në Evropë

Por ky portal bukuroshen nga Kosova, Rita Ora, e ka futur në listën e femrave më seksi të Evropës nën flamurin e Britanisë së Madhe, por kjo në asnjë mënyrë nuk e lë anash faktin se ajo është me prejardhje nga Kosova. Secili...
amber

Amber Rose nuk i interesojnë meshkujt (Foto)

Amber Rose nuk i interesojnë meshkujt dhe në këto momente nuk dëshiron as të lërë takime njohjeje me ta. Unë dua të fokusohem tek fëmija im dhe puna, ka thënë Rose për E Online. Aktualisht nuk jam duke kërkuar për dashurinë dhe...
zanfina

Kujt do ia thyej brinjët Zanfina Ismaili (Foto)

“Thonë që Fati ynë është i shkruar… Unë po e gjeta atë që ma ka shkuar timin do ia thyej brinjët”. Këto fjalë i ka postuar në profilin e saj këngëtarja jonë e njohur dhe e pëlqyera e publikut shqiptar gjithandej, Zanfina...
auto-7241429112155

Kapitenia seksi e ushtrisë amerikane (Foto)

Duke parë këto foto është e vështirë të besohet se Shannon Ihrke ka qenë pjesë e ushtrisë amerikane. Ajo ka patur gradën kapitene e marinës deri në vitin 2012.
279985b700000578-3040213-image-m-6-1429111367112-1

Kim Kardashian transparente, tregon shumë (Foto)

Kim Kardashian vazhdon të godas me veshjen e saj, duke zbuluar asetet e saj të famshme. Ajo ndodhet në Francë, për të promovuar produktet e reja për flokë të ‘Kardashian Beauty Hair’. Por ajo që la më shumë përshtypje ishte...
largea_vilivili31429102203

Vildane Zeneli vjen me foto shumë të nxehta

Vildane Zeneli është ndër femrat më seksi të shoubizit shqiptar dhe këtë e ka treguar edhe me fotot e fundit. Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet më tërheqëse se kurrë.
Afrona-Dika-650x358

Afrona Dika: Jam e dashuruar me Bleron

Modelja e njohur shqiptare Afrona Dika ka dhënë një intervistë për revistën Kosovarja, ku në mesin e shumë detajeve që ka zbuluar nga puna e saj profesionale, ajo ka folur edhe për jetën e saj private. Ajo kohë më parë është...
kim-kardashian-876

Kim bëhet e tejdukshme, ekspozon të pasmet (Foto)

Ajo pëlqen që të bëjë palestër sa herë ka mundësi. 34- vjeçarja Kim Kardashian u fotografua duke mbërritur në palestrën “L’usine” në Paris. Vetëm se ishte e tejdukshme nga pas.
kimm

Kim zhvishet për Playboy: Bëra gjoksin për këtë qëllim (Foto +18)

KUJDES: FOTO ME PËRMBAJTJE EROTIKE // Ajo është një yll në Gjermani. Megjithatë kjo nuk i mjaftoi këngëtares Kim Gloss. 22- vjeçarja është zhveshur përpara kamerave të revistës Playboy. E pyetur nga Bild se pse u zhvesh tani, ajo...
fjolla-2

Surpriza e mbrëmshme emocionoi Fjollën (Foto)

Fjolla Morina e cila është shtatzënë disa muajsh, po e shijon çdo ditë të shtatzënisë. Mbrëmë shoqëria e saj i kanë bërë një suprizë. Ata ia kanë dërguar një tortë në formë të trupit të femrës shtatzënë. Pa dyshim...