Sunday, 12 July 2020 | Lajme: 0

Еstradë

a2e1309cc36e97628d50b2d3609d29b3_puhia

“Victoria’s Secret” rrezikon falimentimin?!

Ajo është një markë që shpenzon miliona dollarë në shfaqje televizive vjetore, kontrollon 35 për qind të tregut të të brendshmeve dhe çdo tremujor ka konsoliduar shitjet e saj. Por së fundmi “Victoria’s Secret” po përballet...
auto_saq21428999088

Modelja e njohur tenton të vetëvritet

Modelja italiane me origjinë kroate, Nina Moriç, ka prerë venat, duke tentuar kështu vetëvrasje. Sipas mediave italiane, modelen të pafat e gjeti nëna e saj Vranka dhe që menjëherë ka thirrur ambulancën. Lajmi është konfirmuar nga...
largea_modelet11428963200

Newsweek: Manekinet serbe po shiten te sheikët për një çantë Louis Vuitton

Edhe pse vajzat serbe bëjnë punë që paguhen dobët, në rrjetet sociale ato postojnë selfie në të cilat bartin çanta të shtrenjta, ngasin vetura të shtrenjta apo i bëjnë pushimet në vende të shtrenjta. Kjo është çfarë shkruan...
brooke

Kelly Brook, dalin të tjera foto nudo (Foto +18)

Kelly Brook është bërë sërish viktimë e fotove të saj nudo. Fotot intime të vitit të kaluar ku 35-vjeçarja pozonte në mënyrë provokuese në shtratin e saj kanë përfunduar në internet. Tani modelja është shënjestruar sërish...
angela11

Angela Martini i lë pak vend imagjinatës

Angela Martini jo rrallë provokon me fotot e saj gjysëm të zhveshura. Ajo ka postuar sot në FB dy foto ku shihet e veshur me një stil “old fashion”. Por ajo që bie në sy është ekspozimi i gjokseve të saj. Vërtet shumë pak vend...
z_4093

Një ‘bombë’ bionde! Kate Upton del nudo (Foto)

Që kur doli në vitin 2012 në kopertinën e Sports Illustrated, fama e saj kapi qiellin. Dhe tani Kate Upton, e famshme për format e saj, ka sjellë disa foto të tjera të nxehta. 22- vjeçarja është zhveshur topless për fotografin Sebastian...
793786-10151259630189094-1576403721-o

50 cent rrëmben zemrën e Vildane Zenelit (Foto)

E derisa ajo është një nga femrat më seksi që njohim tek shqiptarët, ai tashmë është bërë një nga emrat më të përfolur të biznesit në Kosovë e mbarë saj. Ndërkohë që modalja e njohur nuk është përfolur për ndonjë lidhje...
2760aea200000578-3031220-image-a-13-1428534190250 (1)

Rosie, nudo në setin e ri fotografik (Foto +18)

Modelja Rosie Huntington­ Whiteley ka bërë një set të zjarrtë. Bukuroshja 28­ vjeçare ka vendosur që të pozojë nudo. Ajo duket thjesht e mrekullueshme në këtë set fotografik.
1_6103

Pa silikon dhe kaq seksi? (Foto)

Në garën për të qenë femra më seksi në planet ka hyrë fuqishëm Charlotte McKinney. 23- vjeçarja është tërësisht natyrale. E pabesueshme që mund të ketë një trup seksi pa pasur asnjë ndërhyrje. “Nuk jam si ato modelet e...
sofia-7-1

Sofia Vergara: “S’ka numër” të sytjeneve për gjoksin tim

Aktorja Sofia Vergara, një bukuroshe amerikano-kolumbiane, e cila gjithashtu njihet si komediane, producente, prezentuese televizive, modele dhe biznesmenë, duket se ka probleme më gjinjtë e saj. Siç shkruan “Daily Mail”, Vergara ka...