Sunday, 12 July 2020 | Lajme: 0

Еstradë

largea_kat14285185931428524825

Videoja më e nxehtë në internet është bërë pa lejen e saj (Video)

Disa thonë se kjo është videoja më e nxehtë në YouTube. Modelja seksi Kate Upton, e cila kërcen me bikini hitin “Cat Daddy”. Videoja është bërë nga fotografi kontrovers, Terry Richardson. Në atë kohë, Upton ishte vetëm 19...
foto_9795

Arbana Osmani shfaqet pas lindjes së djalit (Foto)

Nuk ka shumë kohë që ka lindur djalin e saj. Por moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani po duket mjaft në formë. Ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet se dukej mjaft seksi. Me një minifund, Arbana gjithashtu përveç...
jodie-marsh-main1

Jodie Marsh me foto gjysëmnudo (Foto)

Jodie Marsh nuk ka pritur verën për të dhuruar foto gjysmë­nudo. Ajo e ka nisur më herët për këtë vit ekspozimin e formave të saj, por sigurisht ky është vetëm fillimi. Jodie gjithnjë ka treguar talent në lakuriqësine e saj. Ndaj...
11-02-14-141233-5

Marina nuk ka asgjë më pak se Luana (Foto)

Jemi mësuar me Luanën, të hedhur, pa komplekse dhe në të shumtën e pozave duke provokuar. Por me sa duket, tashmë rolin e saj e ka zënë e motra, Marina. Prezantuesja tjetër bjonde e Top Channel, njihet po aq për hiret dhe sensualitetin,...
73ebda5075075cf4ec846330050ac1bf_puhia

Amber Rose ndryshon “look”-un! (Foto)

Ajo është e famshme për flokët e saj të shkurtra ngjyrë platin, por Amber Rose ka bërë një ndryshim drastik. Modelja 31-vjeçare është shfaqur me një ngjyrë blu në flokët e saj gjatë një takimi mbrëmjen e të dielës në Los...
kim-2_1937

Rikonfirmohet: Kim s’mund të rimbetet shtatzënë (Foto)

Edhe më herët është thënë nga miqtë e ngushtë e Kim Kardashian se ajo nuk mund të ngelet më shtatzënë, e ndërsa ajo po bën çdo përpjekje për të sjellë në jetë një fëmijë 34-vjeçarja ndihet shumë e trishtuar pas lajmit...
parovi-596x330

Shkaku i seksit dhe imoralitetit, ndalohet reality show në Serbi (Foto +18)

Nga dita kur ajo filloi të transmetohet, spektakli u kritikua shumë nga qytetarët e Serbisë, pasi në të shfaqeshin skena nudo, imoralitet, dhe madje edhe skena seksi, transmeton TetovaSot. Në reality show në të cilin pjesëmarrësit...
z_3084

Selfie më seksi në botë (Foto)

Modelja Nicola McLean i është bashkangjitur trendit botëror të fotografive “Selfie” duke realizuar një foto të pazakonshme deri më tani.  Ajo në llogarinë e saj personale në “Twitter” ka postuar një fotografi duke bërë...
edona

Kaq kushton kënaqësia që të jep Edona James

Stefan Effenberg ka një faturë të papaguar për Edona James ‘aka’ Kujtimin. Mashkulli i transformuar në një femër në Gjermani, Edona James, po kërkon një faturë të papaguar nga Stefan Effenberg. Sipas mediave gjermane, legjenda...
1_4589

Ja çfarë ka humbur Cristiano Ronaldo (+18)

Ajo njihet si ish e dashura e Cristiano Ronaldos. Por, Nereida Gallardo vazhdon të jetë e ndjekur nga mediat rozë. Së fundmi ajo ka bërë një set fotosh super të nxehtë.