Sunday, 12 July 2020 | Lajme: 0

Еstradë

kallashi3 (2)

Kur Kallashi del nga dushi … (Foto)

Kallashi edhe kur del nga banjoja, ashtu, e lagur, nuk harron të postojë fotografi. Kjo është fotografia më e fundit që ajo e ka postuar.
10403343-10153272958864374-8600727390611336314-n (1)

Shkëndija si gjarpër (Foto)

Shkëndije Mujaj më shumë rri zhveshur por ajo shpesh di edhe të eksperimentojë me garderobë. Kësaj radhe ka zgjedhur që fansave të saj tu prezantohet me një bluzë që ka ngjyra të lëkurës së gjarprit.
2_3246

Prezantuesja që dëshiron seks në fushë me yjet e Barcelonës (FOTO/VIDEO+18)

Prezantuesja televizive Gwen Garcia nuk është një grua apo e dashura e ndonjë futbollisti, por ajo është e kallur pas tyre, veçanërisht pas futbollistëve të Bercelonës, dhe e cila është e gatshme madje të bej seks me ta. Prezantuesja...
a7dad9ef7c5ba2e412544f73b3e2aee8_puhia

Ledion Liço, publikisht me Sara Hoxhën (Foto)

Prej kohësh ata janë përfshirë në një lidhje dashurie dhe kjo gjë është bërë publike. Prezantuesi Ledion Liço dhe Sara Hoxha, vajza e themeluesit të Top Channel, Dritan Hoxha, kanë dalë publikisht si çift. Në ndeshjen e djeshme...
ja-ccedil-ka-thot-euml-vali-corleone-p-euml-r-kallashin-e-shk-euml-ndije-mujajn_hd

Vali Corleone nuk është shqiptar

Princ ValentinoCorleone ani pse është rritur në Kosovë dhe flet shqip, ai del të jetë i lindur prej një nënë Italiane nga Sicilia e quajtur Maria. Këtë ia ka thënë gazetës një burim i afërt me Valentino Corleonen i cili thotë...
enca_5122

Enca, stil të çmendur me këngë të çmendura këtë verë (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhiu ka premtuar se nuk do të rri shumë e qetë gjatë kësaj vere Me anë të një fotoje që ka postuar në Instagram Enca ka paralajmëruar fansat e saj se ajo do të sjell një verë të çmendur. Përveç që do të...
24DB0CA900000578-2917814-image-m-21_1421736366674

Sportistja e çmendur Amber Rose (FOTO)

Modelja e njohur, Amber Rose nuk ka të ndalur. Në disa foto të publikuara nga “Daily Mail” shihet në Maimai e Florida e që duket në top-form.
auto_zhv31427572579

Gazetarja e mban premtimin! Zhvishet e tëra (Foto18+)

Gazetarja kolumbiane, Alejanda Omana Ruiz, ka pozuar nudo, duke mbajtur kështu premtimin që e ka dhënë se do zhvishej nëse skuadra e saj e preferuar, Deportivo Cacuta, promovohet në kampionatin e Kolumbisë. Gazetarja e njohur, e cila...
z_7391

Ja pse çmendet kjo modele nëse s’bën pesë herë në ditë seks (FOTO)

Modelja e njohur e televizioneve amerikane Jodie Marsh së fundmi ka folur për “Daily Star” rreth një shfaqeje të saj ku po investigon femrat që paguajnë meshkuj për të bërë seks. “Para disa vitesh isha e varur nga seksi. Mund...
9

Torturon veten me korse për belin më të hollë në botë

Një modele venezueliane torturon veten duke mbajtur një korse super të shtrënguar për 23 orë në ditë në mënyrë që të ketë belin më të hollë në botë. Aleira Avelandro tha se ndjen dhembje të mëdha, por duke parë rezultatin...