Tuesday, 14 July 2020 | Lajme: 0

Еstradë

isabela

Aktorja Oregon del siç e ka bërë nëna ( Foto+18)

Isabella Oregon është pornostarja më e njohur në Amerikën e Jugut dhe në Kolumbi.Ajo ka pozuar së fundmi për revistën për të rritur Soho.Iregon ka dalë ashtu siç e ka bërë nëna. Isabella Oregon është pornostarja më e njohur...
tunaqq

Tuna në mbështetje të PORTOKALLI-së për helmimin që po i bëhet Tetovës

Këngëtarja Altuna Sejdiu ka mbështetur PORTOKALLI-në për parodinë që ditë më parë ia bënë qytetit  Tetovës. Ajo në Facebook ka shkruar “Bravo Portokalli: Me fëmijët dhe nënat e qytetit më të helmuar në Evropë! STOP vrasjes...
euro_9623

Eurovision 2015: Çfarë thonë bastet?

Të favorizuarit për çmimin e madh të edicionit të 60-të të festivalit “Eurovision Song Contest” deri më datën 25 mars janë Suedia, Italia dhe Estonia. Faqja Oikotimes.com na njeh me të favorizuarit: Suedia, Italia dhe Estonia...
shkendija-1_6866

Çka thotë për shqiptarët Shkëndije Mujaj? (Foto)

Këngëtarja Shkëndije Mujaj po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me statuset e saj në rrjetet sociale Shkëndije Mujaj ka vazhduar që të jetë në qendër të vëmendjes me statuset e saj nëpër rrjetet sociale. Kësaj radhe...
2701488b00000578-3012582-image-a-44-1427364380393

Kush është kjo ‘super-bombë’? (Foto +16)

Blac Chyna i ka shpallur luftë të hapur bukuroshes Kylie Jenner. Modelja ka shfaqur superformat e saj në disa foto të publikuara në Instagram. Ajo është shfaqur topless duke sfiduar Jenner. “Tani nis raundi dy”, shkruan Chyna duke...
15-amber (1)

Amber Rose tejkalon kufijtë (Foto +18)

Pushimet në Hawai i ka shfrytëzuar për një set spontan të fotografive duke i tejkaluar me gjasë të gjithë kufijtë e zhveshjes.
vildane-3_4289

Vildane Zeneli, pas të pasmeve reklamon gjoksin

Vildane Zeneli njihet për format e saj perfekte dhe nuk përton t’i reklamojë ato çdo ditë. Pas fotov ku reklamonte të pasmet Vildane e ka kthyer fokusin nga gjoksi.
Coco Licious Launch Party

Coco e gatshme për Pashkë, ja me çfarë foto (Foto)

Është e njohur për fotografi provokuese. Por, Coco, gruaja e reperit Ice T kësaj here e ka tepruar me një foto që e ka hedhur në rrjetet sociale. Ajo e ka veshur një kostum të bardhë që nxjerr në pah pjesët më intime të trupit...
3_2536

Të pasmet e Kim? Duhet t’i shihni të së motrës!

Motra e saj është femra më e famshme në botë për të pasmet e saj. Por, edhe Khloe Kardashian nuk mbetet pas. Këtë gjë motra e Kim Kardashian e ka treguar kur është fotografuar me një palë streçe ndërsa kthehej nga palestra. 30­vjeçarja...
largea_gazetarja-473x2481427184141

Maniaku që përndiqte Jonidën për dy vjet, i çonte sms në Facebook pas çdo emisioni: Sot nuk buzëqeshe, pse ishe mërzitur

Një 33­-vjeçar është vënë në pranga të shtunën nga Policia e Tiranës, pasi akuzohet për përndjekjen e një gazetareje për dy vite radhazi. I arrestuari është Saimir Qefalia, me arsim të lartë, banues në rrugën “Mihal Grameno”,...