Tuesday, 14 July 2020 | Lajme: 0

Еstradë

tarakuu

Gareth Bale në një marrëdhënie me Morena Tarakun?

Gareth Bale ka dështuar mbrëmë në El Classico, por në dashuri po duket të jetë mirë. Së paku kështu tregon profili në Facebook i Morena Tarakut. Në një etiketim të bërë në FB e Morenës, para pak minutash është hapur lidhja...
3_5503

Vëllai i Kim’it: Motra ime është ‘lavire’ (Foto)

​Dikur ish i dashuri i Rita Orës, sot i deformuar nga mbi-pesha dhe me probleme psiqike, vëllai i Kim Kardashian ka shfaqur në rrjetet sociale se Kardashianët kanë probleme familjare. Në një postim në Instagram ishte Rob Kardashian...
5_9656

Bomba braziliane e “bodybuilding” (Foto)

Sue Lasmar është një baraziliane që ushtron “bodybuilding” Ajo është fotografuar së fundmi në plazhet e Rio De Janeiro. Sue dukej mjaft seksi, edhe pse të apasionuarit pas këtij sporti e tepërojnë me muskujt e shumtë.
largea_sgkednije1426873320

Shkëndija reagon për zezakun: A nuk keni edhe ju dëshira si unë? (Foto)

Shkëndije Mujaj e cila tha se ka dëshirë të bëjë seks me një zezak ka nxitur shumë reagime. Ajo ka bërë një kundër-reagim duke pyetur “ A nuk keni edhe ju dëshira si ju”? “Hmmm…. Kom ndermend ta provoj ni zezak jom kurreshtare...
balerina-e-dridh-sken-euml-n-v-euml-shtir-euml-se-ndonj-euml-juri-do-t-euml-mund-t-rsquo-i-thoshte-ldquo-jo-rdquo_2_hd

Balerina e dridh skenën, vështirë se ndonjë juri do të mund t’i thoshte “JO”!

Në emisionin argëtues/garues, në Rumani, “Romanian’s Got Talent”, pjesëmarrëse ka qenë edhe Yeva Shiyanova. Ajo si një balerin profesioniste, me vallëzimin e saj tërheqës dhe provokues, ka bërë, jurinë dhe jo vetëm që të...
uptonn

Kate Upton, e lodhur nga rrjetet sociale

Ajo ka ngritur një audiencë prej thuajse 2 milionë fansash në Twitter, por modelja Kate Upton ka pranuar se është gati t’u kthejë shpinën rrjeteve sociale pasi ndihet e lodhur nga komentet lënduese. Në setin e ri të fotove për...
largea_morentaba1111426844625

Morena Tabaku me foto të nxehta nga SHBA (Foto)

Këngëtarja dhe modelja Morena Tabaku ka sjellë disa imazhe të nxehta nga Kalifornia. Ajo po pushon në Los Angeles.
10349159-10153251939839374-6480393349449014209-n

Shkendije Mujaj: Jam kureshtare ta provoj seksin me një zezak (Foto)

Shkendijes i ka mbet ‘zhig’ diçka. Ajo është shumë kureshtare ta provoj seksin me një zezak. Dëshirën e saj ajo e ka shprehur publikisht në facebook. “Hmmm…. Kom ndermend ta provoj ni zezak jom kurreshtare si...
jena1-620x330

Pas kësaj nate, asgjë më nuk do të jetë e njëjtë

Jenna Jameson është një nga aktoret më të famshme e pornos në botë. Gjatë karrierës së saj ajo luajti në më shumë se 100 filmave për të rritur, dhe ka arritur një qarkullim prej një milion kopje. Ajo ka marrë shumë çmime...
bleona

Bleona Qereti dashnorja e deputetit të martuar të Partisë Demokratike?

Burime brenda PD konfirmojnë se Bleona Qereti së shpejti shpall lidhjen me një deputet të Partisë Demokratike. Për shkak të martesës së deputetit lidhja është mbajtur disi misterioze dhe e fshehtë. E hëna që shkoi ka nxitur shumë...