Saturday, 28 November 2020 | Lajme: 0

Еstradë

byqa (1)

Gjejeni të kujt janë këto të pasme seksi (Foto)

Temperaturat janë ngritur, sezoni futbollistik ka mbaruar. Tashmë është koha për pushime. Mario Goetze, ylli i futbollit gjerman, ka nisur pushimet në Ibiza, me të dashurën e tij, Ann-Kathrin Broemmel, 25 vjeç. Goetze feston nesër...
largea_vilidani-jpg1433226552

Vildanja e dashuruar me të pasmet e saj

Modelja e njohur, Vildane Zeneli, edhe pse njëherë tha se e ka tepruar me foto, sërish nuk ndalet duke i postuar ato në rrjetin e saj social Instagram, duke treguar të pasmet e saj, transmeton Indeksonline. Ajo sërish ka goditur me një...
enca

Ku është gjoksi i Encës? (Foto)

Gjithmonë është veçuar për linjat e saj trupore, sidomos gjoksin dhe vithet. Por kësaj here diçka jo e zakonshme ka ndodhur me trupin e Encës. Këngëtarja ka postuar në rrjetet sociale një selfie të bërë në mëngjes dhe në të...
trendi-2

Tatuazhet nën gjoks, trendi i ri i këngëtareve (Foto, +18)

Rihanna është ndër nismëtaret e këtij trendi të ri që po përhapet me shpejtësi. “Underboob tatoo”, ose tatuazhi nën gjoks pritet të jetë tendenca e kësaj vere. Miley Cyrus, Cara Delevigne, Morena Taraku etj, janë disa prej...
tuna-pardon

Vallëzimi ‘i nxehtë’ i Tunës pranë Cozmanit (Video)

Çifti i këngëtarëve, Tuna dhe Cozman, kanë shijuar jetën e natës gjatë një daljeje të përbashkët në një nga lokalet e Prishtinës. Bukuroshja nga Shkupi ka publikuar video në Instagram, ku bën një vallëzim të nxehtë në afërsi...
lela1 (1)

Nuk përmbahet Aurela Hoxha! Foto nudo nga plazhi

Modelja Aurela Hoxha ka hequr rrobat duke dalë totalisht nudo në plazh Fatkeqësisht në këndin ku është fotografuar nuk mundet të shihet shumë. Modelja shpesh poston foto provokuese dhe me sa duket kjo do të jetë një verë e nxehtë...
6_8471

Shqiptarja që po shfrenon fantazinë e meshkujve (FOTO +16)

Ajo po shfrenon fantazinë e meshkujve shqiptarë me anë të postimeve në rrjetet sociale. Por Morena Taraku nuk ka ndërmend të ndalet. Ajo ka postuar sërish disa foto seksi.
sad-irina-shayk-full-screen-high-quality-images-wallpaper-new-best-desktop-background-735x400

Irina Shayak mahnitëse në fotot e reja (Foto)

Supermodelja ruse Irina Shayk është dukur shumë sexy derisa ka pozuar së fundmi për revistën e modës së Telegraph-it. Në këtë sesion të fotove ajo ka veshur rroba nga markat më prestigjioze si Balmain, Altuzarra dhe Louis Vuitton.
largea_kallashi-e-ka-merak-b1433022222

Kallashi e ka merak b***, e mat me metër

Personazhi i njohur për shkak të akrobacive në klubet e natës ku kërcen dhe dridhjes së b*thës, duket se tregon kujdes për çdo milimetër të të pasmeve të saj. Fotoja e fundit e postuar nga Donjeta Kosumi në IG është shkrepur...
abey3

Shtatzëna Abbey zhvishet plotësisht para kamerave (Foto)

​Modelja Abbey Clancy është zhveshur plotësisht përpara kamerave, ndërsa pret ardhjen në jetë të fëmijës së dytë me futbollistin Peter Crouch. 29- vjeçarja duket se po rikrijon pozën e famshme të Demi Moore, ndërsa aktorja...