Monday, 25 January 2021 | Lajme: 0

Еstradë

calvin-harris-m-euml-shqet-euml-sojn-euml-vet-euml-m-kur-jam-me-rit-euml-n_hd

Ish-i i Ritës, DJ-i më i pasur në botë

Calvin Harris është edhe zyrtarisht DJ-i më i pasur në botë pasi ka zhvendosur nga froni Tieston. Forbes ka publikuar listën e DJ-ve më të paguar në botë në vitin e kaluar dhe ish-i dashuri i Rita Orës e ka kaluar Tieston për nga...
foto

Genta i rritë edhe më shumë (Foto)

Genta Ismaili ka ndryshuar shumë nga viti në vit. Ka hequr disa kilogramë, e ka ndryshuar stilin e veshjes dhe natyrisht nuk u ka shpëtuar ndërhyrjeve estetike. Genta, ka investuar kryesisht në dhëmbë, buzë e mollëza. Këngëtarja...
1908151-717287458398854-4257220933837286785-n_7868

Zhvishet Kallashi, tregon diçka origjinale(FOTO + 18)

Kallashi është zhveshur për të treguar diçka origjinale siç thotë ajo. Por, nuk janë vetëm të pasmet të cilat Kallashi ka dëshirë ti ekspozojë.
amber-rose-1

Amber Rose harron të vishet (Foto)

Amber Rose nuk i lë shumë punë imagjinatës me dukjen e saj tërheqëse. Të gjithë e dinë se si duket llogaria e saj e Instagramit, pra plot foto seksi. Të premtën ajo e ka postuar një foto, me shpinën kthyer në pishinë e e zhveshur...
largea_getrui1432967025

Kur dashuria nuk njeh kufij: Ja çfarë bënë Getoar Selimi për Marina Vjollcën

Pas thashethemeve të shumta të ngritura rreth një raporti intim mes bukuroshes Marina Vjollca dhe këngëtarit nga Kosova Getoar Selimi, mësohet se ky i fundit ka blerë një shtëpi në Tiranë. Ai është parë shpesh në kryeqytet kohët...
luana11

Luana në rrezik, e ka marrë inat Lori Hoxha (Foto)

Pozitat e bukuroshes Luana Vjollca, janë tronditur ndjeshëm brenda Top Channel. Dhe arsyeja e kësaj nuk është as një gjë e vogël, as kalimtare. Ajo gjendet në syrin e ciklonit pasi trashëgimtarja e pronarit të kësaj kompanie, Lori...
a_2928FC5200000578-3101624-image-a-1-1432854271174

GJoksi i Gabi Grecko po çmend internetin

Ajo është bërë e njohur fillimisht si modele. Më pas ajo u vu në qendër të vëmendjes për lidhjen e saj me 72 vjeçarin Geoffrey Edelsten, me të cilin së fundmi është martuar. Por jeta bashkëshortore nuk e ka penguar 25 vjeçaren...
index

Nuk janë të pasmet e politikanes shqiptare, Grida Duma

Justyna Steczowska është emri i femrës, të pasmet e së cilës u shpërndanë me shpejtësi në portalet online duke pretenduar se ishin të kandidates për Durrësin, Grida Duma. Justyna është një artiste po aq e përfolur sa edhe Kim...
10406583-878471672219710-3869595962338198058-n (1)

Leta Zyba, një tjetër ‘Kallash’ (FOTO +16)

Kohët e fundit trendi i valltareve seksi vetëm se po rritet. Njëra ndër to që me asete ka goxha konkurrencë me Donjeta Kosumin (Kallashin), është edhe Leta Zyba. Leta në faqen e saj në facebook shpesh di të provokoi me foto të nxehta...
ronud1

Rosie Huntington zhvishet për revistën franceze

Rosie Huntington, është zhveshur plotësisht për të pozuar në numri më të ri të një reviste. Bëhet fjalë për revistën franceze Lui, ku ajo pozon tërësisht nudo, duke ekspozuar pjesët intime të trupit. Fotografët Luigi Murenu...