Monday, 25 January 2021 | Lajme: 0

Еstradë

download (1)

Kim e `nxehtë` në kopertinën e “Vogue Brasil”

Kim Kardashian është frymëzuar nga Marilyn Monroe për kopertinën e re të revistës “Vogue Brasil”. Bashkëshortja e Kanye West është shfaqur e jashtëzakonshme në faqet e brendshme të revistës, duke dhënë edhe një mesazh për...
klaudia-brahja-topless-with-chains-david-bellmere-05-675x900

Modelja shqiptare pozon siç e ka bërë nëna (Foto +18)

Klaudia Brahja është një vajzë që nuk njihet në Shqipëri. Por, ajo ka nisur rrugën e modeles në Amerikë dhe synon të bëjë karrierë. Për këtë, ajo ka bërë një set fotosh ku shfaqet nudo. Është e sigurt se do të ketë sukses,...
shkendija_7668

Shkëndija e bënë në natyrë (Foto)

Këngëtarja Shkëndije Mujaj, mbi të gjitha njihet për format e saj “shpërthyese”. Ajo është bombë. Shumë femra dua ta dinë sekretin e formave të Shkëndijës. Ajo, tregon se ushtron e derdh djersë për të pasur të pasme të...
holly2

Holly Hagan “e nxeh” pishinën (Foto)

Ajo gjithmonë shkakton valë në mediat sociale me postimet dhe selfiet e saj. Por Holly Hagan sot ka shkaktuar “valë” edhe në pishinë, të cilën e pushton e vetme në një palë bikini ngjyrë rozë. Bukuroshja ka treguar trupin e...
kimf1

Kim nuk heq dorë nga fëmija e dytë

Kim Kardashian i është nënshtruar përsëri një kontrolli mjekësor, në përpjekje të ngjizjes së fëmijës së dytë. Ylli i Realiy Show, tashmë nuk e fsheh dëshirën e saj për ta pasur edhe një fëmijë sa më shpejt që të jetë...
Kelly-620x330

Çfarë formash Kelly Brook! (FOTO)

Dieta e ka ndihmuar shumë Kellyn të ketë një trup perfekt. Ndaj ajo me krenari ka ekspozuar linjat e saj pas rezultateve sensacionale.
soni_1783

Soni Malaj josh me linjat trupore (Foto)

Soni Malaj është padyshim njëra prej këngëtareve më seksi të estradës. Madje, vet këngëtarja simpatike shpesh ka shpërndarë këshilla në rrjetet sociale se si femrat mund të arrijnë forma të bukura trupore, transmeton Telegrafi. Dhe...
largea_big-5sawp981432655319

Kjo “kukull” 26 vjeçe, s’ka pasur kurrë të dashur. Nuk e lë mami

Njihuni me një tjetër “barbie” njerëzore ruse. Angelica Kenova, jo vetëm jeton si një kukull por edhe është trajtuar si një e tillë. 26vjeçarja nga Moska, akoma jeton me prindërit e saj dhe kurrë nuk ka pasur të dashur. Ajo...
Untitled

Monica Belluci refuzon darkën e Vladimir Putinit

Ai do e ftonte disa herë për darkë, por ajo do e refuzonte gjithmonë. Kështu ka shkuar historia mes Presidentit rus, Vladimir Putin dhe aktores italiane, Monica Belluci. Mediat italiane shkruajnë se, pavarësisht ftesave të shpeshta nga...
754cf82302f7ea850ba9739ade553473_puhia

Pas lindjes së djalit, Arbana tregon se dikush po ndjen mungesën e saj (Foto)

Dy muaj më parë ajo u bë nënë për herë të parë, duke sjell në jetë të voglin Joni. Prezantuesja e “Top Channel” Arbana Osmani i kushton një kohë shumë të madhe djalit të saj, aq sa mund të lërë me kokën mënjanë, të...