Thursday, 28 January 2021 | Lajme: 0

Еstradë

U.S. actor Leonardo Di Caprio pose before Giorgio Armani's fashion show to celebrate the 40th anniversary of his career and to mark the opening of the Expo 2015 in Milan, April 30, 2015. The Milan Expo will open in the city on May 1, following the 2010 Shanghai Expo. Officials are counting on some 20 million visitors to the six month-long exhibition of products and technologies from around the world. REUTERS/Alessandro Garofalo

Ja pse e mban mjekrën DiCaprio

Aktori Leonardo DiCaprio po mban mjekër, për të hequr vëmendjen nga flokët që po i bien dita ditës. Kështu është shprehur për DailyMail një prej rojeve të tij të sigurisë. Aktori me këtë pamje të re nuk po kërkon që të...
irina17-938x535

Irina Shyek në krah të një shqiptari

Ish e dashura e Kristiano Ronaldos, modelja Irina Shyek është duke marr pjesë në mbrëmjet e shumta që organizohen për nder të festivalit të filmit “Canes 2015” në Francë. E në këto evenimente nuk mungon edhe frizeri  i njohur...
arjana4

A është kjo sex simboli i ri shqiptar? (Foto)

Karrierën e realizon në Gjermani, por prapa vetes ka një bagazh të stërmbushur me suksese. Reklama nga kompani të ndryshme, imazh i shumë fushatave por është shqiptare. Ariana Cena është femra e cila po pushton kopertinat e revistave...
cloe2

Kjo është motra seksi e Kim Kardashian (FOTO)

Khloe Kardashian nuk lë moment pa treguar se po e konkurron motrën e saj për format seksi 30- vjeçarja thotë se është stërvitur shumë për të mbërritur në këtë ditë.  
auto_Teuta-570x3581424022196

Teuta nuk ua merr dorën selfieve (Foto)

Aktorja Teuta Krasniqi është bërë shumë e diskutuar në mediat rozë që nga ndarja me Bleron. Është shprehur shumë se ndjehet shumë e lumtur tani dhe e angazhuar maksimalisht në rritjen dhe edukimin e vajzës, Tarës. Por Teuta nuk...
redona (1)

Kush është kjo shqiptare super seksi? (Foto)

Ndoshta dikush prej juve nuk e njeh por ajo ua kalon të gjithave. Ka një gjoks të hatashëm dhe një prapanicë që secila femër do e donte e secili mashkull do e dëshironte. Redona Koci, modelja e njohur e cila me profesion është dhe...
julia-pereira-bends-over-in-a-bikini-03-675x900

Kur provokon Julia Pereira (FOTO +18)

Modelja braziliane Julia Pereira ka vendosur të kalojë një ditë në plazh. Por, në ditën plotë vapë nuk ka qenë qëllimi që ajo të freskohet, por edhe të provokojë pak. Këto foto e tregojnë më së miri këtë.
marina-vjollca

Jo vetëm c*cat, por edhe picat e Marinës bëhen të famshme (Foto)

Bjondja e njohur e Top Channel ka festuar dy ditë më parë 25 vjetorin. Më e madhja e motrave Vjollca nxorri për darkë kolegët e saj të emisionit sportiv. Por fotoja që u publikua nga festa, duket se tërhoqi me të njëjtën shpejtësi...
angela_4597

Angela Martini kthehet në Shqipëri (Foto)

Modelja shqiptare me famë botërore Angela Martini ka ardhur në Shqipëri për të kaluar disa ditë pranë familjes. Në një postim në llogarinë e saj në Facebook, modelja ka publikuar një foto ku shkruan se është në Shqipëri. Veshja...
morena_9723

Edhe Morena Taraku po e lëpin…(Foto)

Morena Taraku njihet për fotografitë provokative të cilat gjithmonë janë komentuar e shëndrruar në lajme kryesore në ballinat e ndryshme të mediave rozë. Edhe kësaj here, ajo ka postuar një të tillë në Instragram. Në të, Morena...