Monday, 25 January 2021 | Lajme: 0

Еstradë

ermali

Ermali ja uron datëlindjen gruas me një buqetë lule (FOTO)

Ermali tregohet gjithmonë romantik, edhe ksaj radhe me rastin e ditëlindjes së bashkëshkortes së tij, ai i dhuroi një buqetë me lule Patjetër që Ariana Fejzullahu ndihet e lumtur për bashkëshortin që ka, prandaj dhe fotoja që ka...
captureii

Irina Shayk siç nuk e keni parë (Foto)

Kishte vetëm patate për të ngrënë dhe meshkujt nuk e pëlqenin për shkak të këmbëve të saj. Kur kishte aplikuar për vizë amerikane për herë të parë, ajo kishte marrë përgjigje negative. Bëhet fjalë për 29 vjeçaren Irina...
vjollca

Gjoksi shpërthyes i Luana Vjollcës (Foto)

Forma e të pasmeve të Luanës është e njohur, por herët kur prezantuesja e Top Channel ekspozohet nga përpara, kupton se edhe gjoksi i saj nuk mbetet prapa. Biondja e ekranit rrallë kujdeset të na dhurojë këto pamje, por kur vendos,...
kelly

Kelly Brook, pushime të nxehta në Turqi (Foto)

Modelja e kolme Kelly Brook ka qenë në Turqi ku po shijon disa ditë pushime. 35-vjeçarja është fotografuar me të brendshme ku ka shfaqur gjithë asetet e saj. Natyrisht që turqin nuk mund të mos kenë thënë “Marshallah!”  
2150-620x330

Boshnjaka godet përsëri: Dua edhe një video tjetër!

Në fillim ajo pohoi se ka një video të realizuar në shtëpi, por tani modelja boshnjake Senada Nyrkiq e njohur si Macja Diskrecija, pjesëmarrësve në reality show “Parovi” e pranoi se videoja e një ditë më parë që e prezantoi...
11258482-10153375097409374-2430307412079915074-n

A i keni parë fotot e fundit provokative të Shkendijes? (Foto)

Ajo së fundi po shijon suksesin e këngës “ShowBizz” që e ka sjellë në bashkëpunim me Marselin dhe Sabianin. Shkendije Mujaj ka vazhduar të provokojë me fotografi përmes rrjeteve sociale. Pothuajse nuk ka ditë që nuk na...
foto_4689

Këto bukuroshe ‘bombardojnë’ me gjokse (Foto)

​Kur në emisionet e Damon Elliott janë shfaqur Arianny Celeste dhe Sydney Mar, askujt nuk i ka interesuar tema e emisionit. Arianny Celeste që gjashtë vite në mënyrë profesionale është e angazhuar në “Ultimate Fight” dhe quhet...
20150515220439196646

Ermal Mamaqi publikon këngën e re (Video)

Këngëtari shqiptar dhe humoristi, Ermal Mamaqi, ka publikuar këngën e re “Senorita” që vjen si bashkëpunim me këngëtarin Claydee. Mamaqi që është duke ushtruar profesionin e moderatorit në muajt e fundit, i është rikthyer skenës...
serish

Kim tre muajsh shtatzënë?

Ende asgjë nuk është konfirmuar, por spekulimet se Kim Kardashian është shtatzënë vetëm as po shtohen. Mediat tashmë disa ditë po shkruajnë se Kim dhe bashkëshorti i saj, Kanye West, në fund të këtij viti do të kenë një fëmijë...
largea_2899843300000578-3078985-booty_ful_khloe_kardashian_drew_inspiration_from_beyonce_when_sh-a-4_14314767079201431510308

Të kujt janë këto të pasme?

Khloe Kardashian shpalosi figurën e saj sexy të martën, duke gjetur inspirimin tek Beyonce. Bukuroshja 30 vjeçare, postoi në instagram disa foto në të cilat kishte pozuar sikurse Beyonce, Met Gala. Khloe u kujdes që fotoaparatit t`ia...