Thursday, 28 January 2021 | Lajme: 0

Еstradë

auto_rs_600x600-140701132252-600-3amber-rose-insatgram.ls.71141429643577

Zgjidhet misteri për të pasmet e Amber Rose (Foto)

Amber Rose shquhet për të pasme kolosale. Përkrah Lennifer Lopez dhe Kim Kardashian, forma e të pasmeve të saj ka famë botërore. Por të posedosh asetet të tilla vë në pikëpyetje origjinalitetin e tyre. Ka ardhur koha që Amber t’i...
arian-cani-0014-500-avip1

4 milionë lekë gjobë Arian Çanit

Pas deklaratës së bërë të premten nga Arian Çani ku tha se sarandiotët dhe çamët, ti vrasësh e kanë pak, një gjobë është dhënë nga AMA. Bëhet fjalë për 4 milionë lekë, të cilat duhet të paguhen brënda dhjetë ditëve....
kylie-jenner

Zbulon sekretin

Një kohë të gjatë ajo ka insistuar se nuk ka hyrë nën briskun e kirurgut dhe se e tëra ka të bëjë me grimin e duhur, por tani më në fund ka zbuluar të vërtetën Një kohë të gjatë është polemizuar rreth asaj se si Kylie Jenner...
clooney-i-blen-gruas-sht-euml-pi-pes-euml-milion-euml-she_hd

George Clooney: Martesa ime ndryshoi gjithçka

Aktori i famshëm George Clooney ka folur hapur dhe ka treguar anën e tij emocionale, duke thënë se martesa e tij me avokaten Amal Alamuddin ka “ndryshuar gjithçka”. Aktori ka zbuluar se jeta e tij ka ndryshuar për të mirë pas martesës...
timthumb_9099

Arjan Çani tërbon rrjetet sociale (deklaratat e tij dënohen nga 2-­10 vjet burg)

Një dekalratë e Arjan Çanit më emisionin e tij “Zonë e Lirë”, ka tërbuer komentuesit në rrjetet sociale. Çani ka thënë të premten, se çamët dhe sarandjotët, edhe t’i vrasësh, e kanë pak. Nuk dihet se në çfarë konteksti...
mikm1

Kim më e nxehtë se shkretëtira!

Kim Kardashian i la shumë pak vend imagjinatës, kur pozoi lakuriq e lyer me ngjyrë të bardhë, në një set fotografish të realizuara në shkretëtirë. Bukuroshja 34 vjeçare tregoi format e përkryera të trupit dhe fotografitë sexy,...
gmirgaeva-2ypr0i3sjbggqhbiiq5fka (1)

Bomba ruse që ndiqet nga miliona njerëz në rrjetet sociale (Foto)

Galinka Mirgaeva është një bukuroshe ruse të cilën e ndjekin miliona njerëz në rrjetet sociale. Pasi të shihni fotot e saj do ta kuptoni pse ndodh kjo.  
shkendija_3600

Shkëndije Mujaj: Bëj çdo gjë me teket e mia, jo të tjerëve (Foto)

Më e përfolura mediatike, Shkëndije Mujaj, ja ç’përgjigjet në pyetjen: Je femër seksi, tërheqëse, por njerëzit sërish të paragjykojnë. Të mërzit kjo gjë? Jo, absolutisht. Te ne , kur lavdërohet shumë nuk ka problem, ndërsa...
eva mendez

Eva Mendes fytyra e re e “Estee Lauder”

Ajo do të debutojë për këtë kompani duke reklamuar linjën e re “New Dimension”. Mendes do të jetë pjesë e reklamave televizive dhe posterëve të ndryshëm që pritet të dalin në vjeshtë. Aktorja është shprehur e lumtur...
kallashi

Kallashi pëlqen këngëtaren serbe Ceca Razhnatoviq (Foto)

Një prej emrave më të lakuar të mediave rozë pa dyshim që është vallëtarja Donjeta Kosumi e njohur me nofkën Kallashi… E Kallashi përveç që përflitet nëpër media është shumë e frekuentuar edhe në faqet e saj zyrtare...