Monday, 25 January 2021 | Lajme: 0

Еstradë

kallashi_6933

Çka mban në gojë Kallashi? (Foto)

Kallashi nuk ka të ndalur më fotot bombastike. Ajo së fundi ka postuar një foto sa seksi po aq edhe të “rrezikshme. Kallashi ka postuar një foto në rrjetin e saj social në Facebook duke mbajtur plumb në gojë. Përveç që e...
capturekim

Kështu fle Kim Kardashian (Foto)

Kim Kardashian ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale duke treguar se si e ka zënë gjumi natën e kaluar. Ylli televiziv duket se ishte shumë e lodhur pasi as nuk kishte mund të pastronte fytyrën, duke fjet me grim. Të paktën...
marina

Marina , kjo vajza e Eli Farës (Foto)

Kanë kaluar vetëm disa ditë nga ditëlindja e Marinës, vajzës së këngëtares sonë të madhe, Eli Fara, e cila i kushtoi së bijës një urim special dhe ja ku vijnë disa foto të tjera nga dyshja bukuroshe. Këtë herë me ngjyra dhe...
luana_6528

Luana merr buqetë me lule, rrumbullake si forma e të pasmeve (Foto)

Kjo e martë s’kishte si t’a linte duarbosh Luanën. Në adresën e saj mbërriti buqeta e përjavshme që ka shtuar kuriozitetin për të zbuluar se kush ia dërgon këto lule prezantueses së TCH. Çdo herë, dekorimi i buqetave është...
lfdbl;;lcx f

E dashura e re e Ronaldos pushton revistat në Brazil

E dashura e re e “Fenomenit” Ronaldo ka qënë protagoniste në edicionin e këtij në muaji në revistën GQ, versioni brazilian. Celina Locks, që së shpejti feston 24-vjetprin, mes të tjerash ka folur edhe për njohjen dhe...
labi-me-te-fejuaren

Labi nis pushimet luksoze me të fejuarën (FOTO)

Si duket Labi është duke e shijuar fejesën. Ai për muajin e mjaltit po qëndron në Turqi bashkë me më të dashurën e tij. Ai ka postuar disa fotografi në rrjetin Instagram duke e falënderuar agjencinë turistike Fibula për organizimin....
shkendija_6507

A është kjo “belfia” me mirë e Shkendës? (Foto)

Këngëtarja kosovare, Shkëndije Muja, ka goditur edhe njëherë me postimin e fotografive të nxehta. Ajo gjatë ditës ka postuar disa foto ‘tronditëse’ në profilin e saj në Facebook, transmeton ORAinfo. Më poshtë ua sjellim disa...
blero_7256

Teuta dhe Blero flasin për herë të parë bashkë në publik, pas ndarjes (Video)

Ditë më parë raportuan për bisedën e parë në mes të ish çiftit bashkëshortor. Bëhet fjalë për çiftin e shumëpërfolur muajve të fundit, Teuta dhe Blero, për herë të parë kanë folur live që nga ndarja. Kjo bisedë e tyre...
mimimimi

Miss Kosova 2014, prezanton motrën e bukur

Duken si dy pika uji, e në fakt janë nga një baba dhe një nënë, janë motra. Po flasim për “Miss Univers Kosova 2014”, Artnesa Krasniqi e cila vjen në një foto të bukur nga Veton Osmani, por jo vetëm, së bashku me motrën e...
screen-shot-2015-04-20-at-123250

Skandaloze: Perversiteti i gazetarit Sokol Balla në dy video erotike (FOTO)

Sokol Balla është përfshirë disa herë në skandale të ndryshme, por ky është skandali më i madh që mund të bëjë një person publik gjatë karrierës së tij. Më shumë se kaq, s’mund të bëjë Gazetarit të njohur të Top Channel...