Thursday, 28 January 2021 | Lajme: 0

Еstradë

dkjksdklsdfklsdf

Shtatzëna Kourtney Kardashian del nudo (FOTO)

Edhe pse është në javët e fundit të shtatzënisë, Kourtney Kardashian ka vendosur të pozojë nudo për episodet e reja të reality show-t të klanit Kardashian. 36- vjeçarja duket në formë të mirë.
kim_7600

Kim Kardashian, foto e orëve të vona

Dihet që Kim është mbretëresha e selfieve. Kim Kardashian e ka publikuar tashmë librin e saj me selfie. Ai kushton 60 dollarë dhe mbanë fotot më të nxehta selfie të Kim, sikurse kjo që po shihni.
lissy-e1429363471200 (1)

Kjo modele nuk i duron dot rrobat (Foto +18)

Faqja 3 e The Sun na ka servirur këtë ditë të shtunë një tjetër bukuroshe. Bëhet fjalë për Lissyn nga qyteti i Mançester. Ajo ka pozuar gjysmë e zhveshur duke treguar asetet e saj.
182473

Kim Kardashian dhe Kanye West ndër njerëzit më me ndikim në botë

Nëse Kim Kardashian aktualisht është një personazh me ndikim në botë, kurrsesi në këtë listë nuk mund të mungojë edhe bashkëshorti i saj. Këtë tashmë e thonë faktet, pasi revista “Time” ka përfshirë Kim Kardashian dhe...
shkendia11

Shkëndije Mujaj, yll i ditës në Zvicër

Këngëtarja Mujaj e cila jeton në Cyrih është prezantuar vetëm me pseudonimin Dyana pa treguar as prejardhjen. Ylli i ditës në Zvicër është 165 cm e gjatë, peshon 60 kg, në horoskop është Dem ndërsa është e pa dashuruar. Siç...
320

“Ajo pëlqen sportet e rënda”

Maya Jane, është një modele amerikane dhe konsiderohet si artileri e rëndë në rrjetet sociale. Jane është ndër të paktat modele që i dashuron sportet e rënda. Kujdes! Nëse i afrohesh pa stil, mund të marresh jo një perkedhelje,...
genta_2576

Genta Ismajli: Nuk jam e lumtur, por ndjehem mirë…(Foto)

Dihet se , Genta Ismajli është bërë yll brenda nate. E këndoi të parën këngë me titull “Kthehu” dhe gjithandej trojeve shqiptare shpejt u bë refren i ditës kudo që jehonte zëri i saj. Genta erdhi siç erdhi, bëri bujë dhe...
roman_9867

Vajza ndjellëse e Roman Abramovich po çmend rrjetin (Foto)

Pronari i klubit anglez të futbollit, Chelsea, ka një vajzë bukuroshe. Olya Abramovich u bë e famshme në botë si vajza e multi-milionerit rus dhe pronarit të Chelseat, Roman Abramovich. Por, ajo tani mund të qëndrojë e famshme edhe...
biberr

Bieber ia zë Irnën Ronaldos?

Justin Bieber ka flirtuar me Irina Shayk gjatë një ahengun në SHBA. Ylli botëror i muzikës, Justin Bieber, ia ka vënë syrin ish të dashurës së Cristiano Ronaldos, Irina Shayk. Sipas El Mundo Deportivos, Bieber është parë duke...
auto_labi131429174819

Labi tregon “surprizën” që ia bëri Qëndresës

Labinot Gashi-Labi e  surprizoi  të fejuarën e tij në ditën e fejesës duke mos i treguar asgjë për ditën e tyre të madhe – fejesën. Sipas Labit e fejuara e tij Qëndresa, nuk ishte në  dijeni rreth planit që po i ‘kurdisej’...