Saturday, 4 December 2021 | Lajme: 0

Moda dhe bukuri

Maske-aspirina

Për një lëkurë të pastër dhe pa puçrra përdorni maskën me aspirina

Maska me aspirina është një nga maskat më efektive për lëkurën tuaj. Kjo maskë është e lehtë dhe e përballueshme. Aspirina përmban acid acetil salicitik, i cili ndihmon në pastrimin e lëkurës tuaj deri ne thellësi. Largon qelizat...
beautiful-girl-2012-dreamer-girl_1920x1200_96493

Të jesh joshëshe me 4 hapa

Bukuria e një gruaje nuk qëndron vetëm në sytë e atij që e sheh, mbi të gjitha është në mendimin që ka ajo për veten. Krahasimi me yjet e televizionit ose me ndonjë vajzë të bukur që e hasni në rrugë, nuk i bën mirë vetëvlerësimit. Dhe...
2_852736

Irina Shayk çmend gjithë meshkujt, lëre më Cristiano Ronaldon

E konsideruar unanimisht si një prej femrave më tërheqëse të botës, Irina Shayk u rikthye të shfaqte linjat e saj të paaritshme, për llogari të markës “Beach Bunny”. E njohur si një prej linjave të reja me rritjen më...
nora istrefi 1

Nora Istrefi të çmend me trupin seksi, me bikini ushtrie në plazh

morena tabaku

Morena Taraku ish-Miss Kosova, e bukur dhe elegante (FOTO)

rita ora1

Më seksi e ëma se Rita Ora

Në disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale si Facebook e Twitter shihet Rita e ëma dhe motra e saj, Elena. E ajo që bie në sy është e ëma e Ritës e cila duket mjaftë seksi dhe në formë të përsosur.
carley watts

Modelja që përqafoi Islamin

Puna e saj ishte të pozuarit me të brendshme dhe i kalonte netët duke u dehur dhe kërcyer nëpër pub-e, por tashmë Carley Watts do të mbulohet dhe do i përkushtohet jetës familjare pasi është njohur me një djalë tunizian 25-vjeçar.  24-vjeçarja...
najdobro-mesto-za-reklama

Vendi më i mirë për reklamën tuaj (foto)

timthumb (5)

Nëse femrat kanë fjalën, prej shumë kohësh meshkujt kanë vendosur të flasin me mjekër

Mjekra ka qenë prej kohësh simbol i mençurisë dhe i pjekurisë. Kjo për shkak se zhvillohej vetëm me kalimin e pubertetit dhe cilësohej si veçori e karakterit të fortë. Nëse femrat kanë fjalën, prej shumë kohësh meshkujt kanë...
sytjena

Video: Reklama më interesante që keni parë ndonjëherë

Reklama për sytjenat që ngritin dhe i zmadhojnë gjinjtë u bë hit në internet për shkak të përfundimit të papritur. Kompania Wacoal bra premton dekolte mahnitëse edhe për ato femra me gjoksë më të vogla. Shikoni videon që tashmë...