Tuesday, 28 September 2021 | Lajme: 0

Intime

auto_auto_this-app-monitors-your-sex-life-and-rates-your-performance-in-bed1537039913-750x430-650x3581537719111-750x430

Më thuaj se në cilin muaj ke lindur, të të them si je në seks

A ndikon muaji në të cilin ke lindur në jetën juaj seksuale? Astrologia britanike Suzie Kerr Wright, mendon se PO! Janar. Hmmmm, kur bëhet fjalë për seksin, personat që kanë lindur në janar, janë shumë të lumtur të eksperimentojnë!...
2840059-main-image_1531471184-4015887

Femrat: Kaq duhet të jetë penisi për një seks ëndrrash

Një vajzë vetëm 23 vjeçe e cila punon në një shtëpi publike në Australi, ka vendosur të flasë hapur për ‘sekretet’ e profesionit të saj. Në një intervistë për portalin britanik ‘The Sun’, ajo është shprehur se për...
mia_khalifa_7385_620x413

Flet Mia Khalifa: Ja si të zgjasni më shumë në seks dhe kush janë meshkujt që kënaqin më shumë

Nëse do të donit të pyesnit një njeri për të marrë këshilla seksi, kush do të ishte ai? Me siguri që nuk do të zhgënjeheni nëse do t’ju themi se këtë herë këshillat do t’i marrim nga ish-pornostarja Mia Khalifa. Në një...
sex3-600x357-780x439

PS është pika G e re dhe me siguri ju çon në orgazëm kozmike!

Kur bëhet fjalë për orgazmën femërore, temë kryesore gjithmonë është pika G. Shpresojmë që keni pasur sukses që ta gjeni, sepse tani keni një detyrë të re – të gjeni pikën PS… Femrat të cilat e kanë gjetur thonë që vetëm...
largea_anastasiya-kvitko-moselja-seksi-nga-rusia-kryesore1459284128

Ja si sillen femrat kur duan patjetër seks

Femrat çlirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë dot. Por kanë edhe ditë të caktuara gjatë të cilave joshen nga meshkujt e pashëm dhe dominues. Gjatë ovulacionit femrat bëhen nga pak më të egra, të gatshme...
seksi

Rrëfehet gruaja: Burri nuk po më jep atë që dua në shtrat…

Një grua rreth të tridhjetave, ka rrëfyer për “The Sun”, për jetën e saj në shtrat me burrin. Ajo ka treguar se në fillim, seksi me burrin ishte I mahnitshëm, por tani ai nuk dëshiron më seks, Më poshtë mund të lexoni rrëfimin...
seksi

Femrat ulërasin nga dhimbjet apo nga kënaqësia kur bëjnë seks? Ja çfarë thonë ekspertët

Seksi është një prej kënaqësive më të mëdha të jetës, ku piku i kënaqësisë ndodh me arritjen e orgazmës. Kemi menduar gjithmonë se femrat ulërasin instinktivisht gjatë raportit seksual, me arritjen e kulmit të kënaqësisë. Në...
seksi-750x430

Zgjohuni dhe bëni seks! E thotë studimi

Një studim i publikuar së fundmi në Britani zbuloi se koha më e mirë për të bërë seks është në orën 7:30, ose rreth 45 minuta pasi zgjohesh. Studimi nga Supplements Forza, i cili vëzhgoi 1.000 veta për kohën më të mirë të...
auto_anal1522430439-750x430

Arsyet: Ja pse meshkujt ‘vdesin’ për seks anal

Meshkujt e adhurojnë seksin anal. Nëse partneri yt të ka kërkuar diçka të tillë, por ti ende nuk arrin ta kuptosh se përse atij i pëlqen kaq shumë, atëherë zbulo arsyet: 1. Sepse ai jep ndjesi krejt ndryshe në krahasim me seksin...
seks-3-750x430

Gratë vdesin ta bëjnë këtë gjë në seks

Një sondazh i bërë kohët e fundit ka zbuluar fantazitë seksuale të grave. Në fakt, shumica e njerëzve kanë fantazitë sekrete seksuale, sipas një sondazhi të kohëve të fundit. Ne nuk mund të veprojmë për të gjithë, por një...