Saturday, 19 September 2020 | Lajme: 0

Intime

cilat-nga-k-euml-to-4-lloje-t-euml-organit-gjenital-t-euml-mashkullit-u-p-euml-lqejn-euml-m-euml-s-euml-shumti-femrave_hd

Cilat nga këto 4 lloje të organit gjenital të mashkullit u pëlqejnë më së shumti femrave?

Këtë herë tema nuk është vetëm për madhësinë por edhe për disa nga format e penisit, andaj shikoni edhe disa të meta dhe përparësi. I madh, i trashë, i gjatë, i shtrembër, i vogël…Me secilin nga ta mund të jetë shkëlqyeshëm...
tendenca-m-euml-e-fundit-seks-n-euml-aj-euml-r-video_hd

Tendenca më e fundit: Seks në ajër (video)

Një sport i ri i çuditshëm është kthyer në trend në mbarë Amerikën. Vetë emri i shpjegon të gjitha: Seks në ajër. Qëllimi është të stimulosh aktin seksual me një partner të padukshëm. Seksi në ajër thuhet se është shpikur...
largea_of_2036738b1444281322

Seksi në zyrë, flirtime në 61% të kompanive europiane

Në kohën e teknologjisë së Facebook, apo “Whats up”, dashuria duket si një ndjenjë krejtësisht e re, a thua se ia kemi zbuluar së fundmi kuptimin. Por flirtimet kanë ekzistuar dhe vijojnë të jenë ende prezent kudo, sidomos në...
pse-femrat-shtiren-n-euml-krevat_hd

Pse femrat shtiren në krevat

Dy femra në tre shtiren përsa i përket orgazmës. Këtë fakt e konfirmon një studim i porositur nga revista Cosmopolitan. Ashtu si nga shumë sondazhe të tjerë të viteve të fundit edhe nga sondazhi i revistës Cosmopolitan rezulton...
largea_applicazioni-per-vibratori1443950046

Ja si u shpik vibratori

Një vegël, që kënaq dëshirat seksuale të femrave? Duket si diçka shumë moderne. Në fakt, vibratori është shpikur që në shekullin e 18-të. Historia e kësaj shpikje është kthyer në film, që titullohet “Në duar të mira”. Si...
seksi

Pasioni në çift zbehet pas 1 viti lidhjeje

Një studim gjerman ka dalë në përfundimin se një marrëdhënie nis të humbasë pasionin vetëm pas një viti. Studimi thotë se pasi kalojnë 12 muajt e parë, gjithçka shkon në rënie. Kërkuesit shkencorë nuk janë të sigurtë pse...
seksi

A mund të bësh 7 ditë seks pa ndalë?

Qëllimi është vetëm për ta bërë çdo ditë, pastaj e vendosni vetë sa doni që të zgjasë. Dhe, sigurisht, është për të mirën tuaj! Ndonjëherë të gjithë mund të ndihemi fajtorë duke shmangur disa nga përgjegjësitë tona...
rr_1443590673-3468074

Rregullat e reja të seksit oral

Seksi oral nuk duhet të jetë vetëm një punë për partneren tuaj, por edhe për ju. “Sa më të rehatshme dhe të këndshme ia bëni femrës suaj, aq më të lehtë do ta ketë edhe partnerja juaj për të bërë seks oral më shpesh”,-...
see_1443521065-4249939

Këto katër tipa femrash KURRË NUK e refuzojnë seksin!

Sa herë ju ka ndodhur që të refuzoheni? Aplikoni këtë taktikë dhe nuk do të keni më dështime. Ja cilat femra nuk refuzojnë ftesën për seks. Natyrisht, nëse dëshironi të merrni seks nga femra, patjetër duhet edhe pak të angazhoheni,...
seksi

Seksi më i mirë, me djem të bërë synet apo jo?

Edhe pse këtë kurrë nuk do ta pranonin, femrat janë shumë kureshtare se çka fsheh mashkulli në të brendshme. Nëpër kokë i shkojnë mendimet “Çfarë është?”, “Sa i madh është?”, “A është bërë synet apo jo?” Çdo...