Sunday, 9 May 2021 | Lajme: 0

Intime

seksi

Ajo do t’ju mësojë çdo gjë për seksin!

Aktorja Jessica Biel (33) ka thënë se i është bashkuar organizatës joprofitabile WomanCare Global, në mënyrë që bashkë të xhirojnë disa filmime seksuale. Aktorja thotë që ajo ide i ka lindur në momentin kur ajo dhe Justin Timberlake...
seksi

6 momentet kur femrat duhet që të bëjnë seks!

Seksi është pjesë e dëshirave dhe kërkesave biologjike, por ka raste kur seksi është më i mirë pasi femra mund ta arrijë maksimumin e orgazmës ose seksi largon stresin. Më poshtë po ju listojmë këto raste: Para një prezantimi...
866dd4bd7fb53a77453410af1c5451e9_puhia

Doni të çmendeni në seks? Provoni në vende të ndryshme!

Tashmë nuk duhet ngujuar vetëm në divan dhe në dhomën e flejtjes, nuk duhet bërë dashuri dhe seks vetëm brenda katër mureve, por duhet me gjet ambiente dhe vende të tjera. Këtë tani më ua mundëson stina më e bukur e vitit-pranvera,...
seks1430029647

Ja aksidentet më të shpeshta gjatë seksit

Lajmi se një person dëgjoi penisin duke iu thyer, ndërsa bënte seks, ka bërë xhiron e botës. Por cilët janë aksidentet më të shpeshta seksuale? Urologu Tobia Pottek jep shpjegimet e mëposhtme: Vendi i parë: Çarja e lafshës së...
m-euml-ndihmo-t-euml-arrij-k-euml-naq-euml-sin-euml-udh-euml-zimet-e-k-euml-saj-femre-do-t-rsquo-i-ndihmojn-euml-edhe-partneres-tuaj-t-euml-arrij-euml-orgazm-euml-n_hd

MË NDIHMO TË ARRIJ KËNAQËSINË: Udhëzimet e kësaj femre do t’i ndihmojnë edhe partneres tuaj të arrijë orgazmën

Nëse e keni të vështirë të kuptoni se ç’është ajo që i pret femrat në krevat, lexoni këtë tekst dhe do të mësoni saktësisht se çfarë të bëni. Femra e cila e ka kuptuar me më së miri e di se si bëhet kjo, transmeton Telegrafi,...
femrat-m-euml-t-euml-etura-se-meshkujt-p-euml-r-t-euml-kryer-seks_hd

Femrat, më të etura se meshkujt për të kryer seks

Femrat thonë për meshkujt se: “ata mendojnë çdo ditë për të njëjtën gjë”… Por në fakt është krejt ndryshe. Kush nga meshkujt mendon se femrat nuk çmenden për seks, atëherë gabohet rëndë. Nga një sondazh i fundit, i...
kissing

6 gabimet që meshkujt i bëjnë gjatë puthjes, dhe që femrat i urrejnë

Meshkuj, është koha që të mësoni diçka të rëndësishme rreth puthjes – që do të ju ndihmojë shumë në takimet tuaja të ardhshme Këto janë 6 gabimet që meshkujt zakonisht i bëjnë gjatë puthjes, të cilat nuk duhet t’i bëni...
seksi

BËJENI TË ÇMENDET: Mos e kurseni, tregoni çdo gjë që dini

Nëse dëshironi të shihni partnerin të eksituar në krevatin tuaj, mos ngurroni, por transformohuni në bombë të vërtetë. Një hulumtim ka treguar që femrat për seks me partnerin e ri përgatiten madje edhe deri në 6 orë. Kjo përfshin...
seksi-t-euml-b-euml-n-t-euml-zgjuar-pes-euml-fakte-kurioze_hd

Seksi të bën të zgjuar? Pesë fakte kurioze

Me mijëra studime janë bërë për këtë temë. Por cilat janë faktet më interesante për seksin? Ka gjithmonë shumë mite dhe të vërteta rreth seksit. Seksi të bën inteligjent Shkencëtarët e Universitetit të Merilendit në SHBA...
seksi

Si mund ta kuptoni nëse një femër sapo ka bërë seks?

Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë pasur seks. Ua tregojnë vetë. Por, si qëndron puna me gratë? Si ta kuptoni nëse ajo ka kaluar një mbrëmje pasionante? Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë pasur...