Sunday, 9 May 2021 | Lajme: 0

Intime

see_1441887168-3720874

Pse duhet të bëni seks sa më shpesh?

Kuptojeni seksin si një lloj i ushtrimeve me anë të të cilit i bëni shërbim trupit tuaj dhe tërë organizmit. Shkencëtarët anglezë në “Journal of Epidemiology and Community Health” madje pohojnë se me bërjen seks dy apo më...
largea_seks1441725143

Seksi: Më thuaj ç’profesion ke, të të them si je në shtrat!

Seks ne lokal Meshkujt me uniformë janë madhështor në shtrat, mjekët kanë mangësi paralojën, nëpunësit civilë janë në mesin e tyre që kanë marrëdhënie seksuale pothuajse çdo ditë, ndërsa shitësit apo tregtarët, profesioni...
seksi

Femrat vendosën: Ja çfarë penisi VËRTET duam – nga 10 deri në 20 cm apo më të madh!

Nëse ju mundon shumë se cilën madhësi të penisit e preferojnë femrat, në vijim i gjeni përgjigjet. Mendoni se gjatësisë femrat nuk u kushtojnë rëndësi? Për fat të keq tuajin, hulumtimet tregojnë që gjatësia e penisit është...
seksi

Zbuloni “zonat” ku dëshiron të preket më shumë një femër

Mashkulli i jashtëzakonshëm zbulon vende delikate në trupin e një gruaje dhe di si t’i prekë. Tani është koha që të qëndroni larg gjokseve dhe të fokusoheni menjëherë në pjesë të trupit të saj që i keni shpërfillur. Mundësitë...
eg-euml-rsisht-erotike-poz-euml-seksi-e-re-e-cila-do-t-rsquo-ju-ccedil-mend-euml_hd

Egërsisht erotike: Pozë seksi e re, e cila do t’ju çmendë!

Poza seksi e re ka arritur, provojeni dhe kënaquni deri në pafundësi. Udhëzim: Shtrijuni barkas në krevat, pastaj afrojani skajin e krevatit pranë vetes ashtu që koka dhe torzoja të varen nga krevati, duke u mbajtur me duar në dysheme....
largea_fmr1441089535

Femrat anonime shkruajnë çfarë duan që të arrijnë orgazmën

Disa femra kanë shkruajtur në mënyrë anonime në një faqe interneti se çfarë dëshirojnë për të arritur orgazmën dhe japin disa këshilla për meshkujt se si të jenë më të mirë në shtrat. Faqja e internetit ‘How To Make Me...
seksi

Ditët e muajit kur femrat e duan më shumë seksin, por që janë të gatshme edhe të tradhtojnë

Femrat lirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë, por edhe i dredhin më shumë kërdhokullat, këto janë ditët e muajit gjatë të cilave joshen nga meshkujt e pashëm dhe dominues. Gjatë ovulacionit femrat bëhen...
largea_13_gjera_qe_femrat_duhet_t_i_d_21440756728

Sipas fesë islame, masturbimi shndërrohet në sëmundje

Masturbimi është mirë të studiohet duke u bazuar në dimensionet si ai fetar, mjekësor dhe social. Masturbimi… term që sa herë që përmendet shkakton debate fetare, shoqërore madje edhe mjekësore. Duke parë përhapjen e gjerë të...
pozicioni-ideal-sipas-karakterit-t-euml-nd_hd

Pozicioni ideal sipas karakterit tënd

Çdo person ka një pozicion të vetin ideal në një marrëdhënie seksuale. Por ja si të gjeni atë të duhurin për ju dhe ta provoni sa më mirë. 1- Poza e qenit, nëse je e papërmbajtshme/e zjarrtë ‘Doggy style’ është pozicioni...
seksi

Pëshpëritja, psherëtima, klithma: Tingëllojnë seksi dhe shtojnë kënaqësinë!

Sipas një hulumtimi më të ri, njerëzit të cilët në krevat lëshojnë zëra, kanë më shumë përvojë seksuale nga ata të cilët janë aktorë “të seksit të heshtur”. Pëshpëritja e dëshirave Në qoftë se edhe gjatë ngrënies...