Sunday, 9 May 2021 | Lajme: 0

Intime

seksi

Këshilla për një seks të zjarrtë

Të gjithë e dinë se femrat në një mardhënie kërkojnë dashuri dhe mëshirë përjashtim nga sexi. Pika e përbashkët e të gjitha femrave është kërkim i dashurisë dhe i ngrohtësisë. Një mashkull që ju do dhe që ju e doni që...
largea_seks4-620x3301439237963

Ja pse duhet të keni marrëdhënie seksuale çdo natë me gruan tuaj

Një nga gjërat më të rëndësishme që ju duhet të bëni në kohën tuaj të lirë është që të kenimarrëdhënie seksuale me bashkëshortin tuaj. Ka shumë arsye pse të keni marrëdhënie seksuale me partnerim ose bashkëshortin sonte,...
seksi

Seksi, ja 4 stilet që ju dobësojnë

Te gjithë ata persona që këtë vjeshte betohen se do të shkojnë në palestër për të humbur disa prej kilogramëve të marra gjatë verës, kanë tani rastin të mësojnë se muskujt e tyre të fjetur dhe të squllur mund të aktivizohen...
largea_kjo-i-eksiton-shum-euml-meshkujt-plot-euml-sojani-euml-ndrrat_hd1438937710

Kjo i eksiton shumë meshkujt: Plotësojani ëndrrat!

Dy gjëra të thjeshta janë në gjendje që të dashurin tuaj ta ngrenë në qiell. Aplikoni këto aktivitete në dhomën tuaj të gjumit dhe do të jeni të kënaqura. Meshkujt shpesh thonë që janë qenie shumë të thjeshta, posaçërisht...
penis

Studimi: Ja çfarë e bën një penis të pashëm

Të gjithë pyesin a ka rëndësi madhësia e penisit në një raport, por shkenca së fundmi ka bërë një tjetër zbulim se çfarë e bën një penis “të pashëm”. “Gjatësia, lafsha dhe qimet”, këto janë gjërat më të pëlqyera...
New Picture (4)239

Çfarë kërkojnë femrat më së shumti në ueb-faqe pornografike!

Ylli i një “reality show”, që po përcillet në tërë botën, tashmë ka marrë edhe një “rekord” të ri. Kim Kardashian, është “porno ylli” më i kërkuar nga femrat, në Pornhub dhe RedTube, transmeton Telegrafi.. Studimi...
mmm_1438861160-6645685

Mësoni nëse jeni të zjarrtë në shtrat?

Nuk gjykoni Edhe në qoftë se është fjala për të dëgjuar fantazitë e partnerit, apo të kënaqeni në fantazitë tuaja, të qenit e hapur për propozime të ndryshme është një prej karakteristikave që e bëjnë një grua të jetë...
foto_1436646023-3544284

Pyetjet e sikletshme rreth seksit që ngurroni t’i bëni

Ka disa pyetje të cilat më me dëshirë do t’ia bënit Google se sa shoqes tuaj më të ngushtë. Por, në vend se të kërkoni përgjigje në webfaqet e tjera për pyetjet e sikletshme të cilat nguroni t’i bëni, ne kemi mbledhur disa...
b43927abcb56716897c9bd2274dbc3df_puhia

Ja pse është veprim i keqe seksi që në takimin e parë?​!

Edhe pse mardhënja seksuale në takimin e parë mund të jetë shumë e mirë për juvë, të ndiheni shumë mirë, të provoni dhe të bëni gjëra për të cilat me herët ndoshta vetëm keni ndëgjuar por nuk keni arritur deri në ato momenti...
refuse

Edhe burrat refuzojnë seks ?

Nëse ai po ju refuzon në dhomën e gjumit, ka gjasa që nuk është faji juaj. Këtu janë gjashtë arsyet më të shpeshta që e shtyjnë një partner të japë përgjigje negative ndaj ofertës suaj. Nëse lidhja fizike mes jush dhe partnerit...