Thursday, 24 September 2020 | Lajme: 0

Intime

01dfaebb8fc101b897f20920f124419b_puhia

A është më i mirë seksi apo shëtitja?!

A jeni të gatshem të lexoni disa informacione të rendësishme për jetën tuaj seksuale dhe përfitimet nga seksi. Mënyra me e mirë për të djegur kalori dhe njëkohësisht duke ju ofruar kënaqesi seksuale shpirtërore, është bërja...
largea_doggy1436274561

“Doggy Style”, si ta bëni më interesant

Është ndër më të pëlqyerat nga shumica e meshkujve, por edhe mënyra me e mirë për ta goditur pikë G. Femra në këtë mënyrë do të forcojë bicepsin, kurse mashkulli kofshët. Por janë disa gjëra të cilat mund të mos i dini Në...
seksi

Çka presin burrat nga gratë në krevat?

Askujt nuk i pëlqen një femër e ngujuar në krevat Seks oral Përtej asaj që ju kënaq bashkë, ju duhet ta kënaqni partnerin enkas. Duhet t’i jepni rëndësi asaj që i pëlqen atij dhe nuk duhet të mendoni vetëm për veten gjatë...
843af571d91f604c8a117208db0d2647_puhia

Seksi më cilësorë tek ato femra që janë jo edhe aq të bukura!

Pjesëmarrëset në një studim të paradokohshëm u janë përgjigjur hollësisht pyetjeve për jetën e tyre seksuale, nga vitet kur e kanë humbur virgjërinë, për numrin e përgjithshëm të partnerëve seksualë e deri te pyetja se sa...
seksi

Seksi i mëngjesit- ilaç për gjithçka

Mos e shtyni alarmin – seksi i mëngjesit të hershëm përmirëson imunitetin, ngrit disponimin, rrit pjellorinë, pastron tenin, forcon flokët dhe redukton rrezikun nga sëmundjet e zemrës. Më shumë se 58 për qind të çifteve të dashuruara...
slep

A e keni ditur? Ilaçi më i mirë për pagjumësinë është…masturbimi

Përveç që është shumë i shëndetshëm për trupin tonë, njëkohësisht ndihmon që të hulumtojmë dhe të njohim më mirë veten Eliminon dhembjen Masturbimi mund goxha mirë t’jua lehtësojë periudhën pas menstruacioneve, e cila,...
seksi

Ja pse femrat ulërasin gjatë orgazmës

Seksi është një nga kënaqësitë e jetës dhe shumë pak gjëra mund të cilësohen aq të kënaqshme saç është arritja e orgazmës. Kemi menduar gjithmonë se femrat ulërasin gjatë raportit seksual në mënyrë instiktive, duke qenë...
ccedil-far-euml-urrejn-euml-femrat-m-euml-shum-euml-se-seksin-i-cili-zgjat-pak_hd

A mund të bëni seks edhe kur nuk jemi në humor të mirë?

Hulumtimet tregojnë që më mirë është të bëni seks, madje edhe kur nuk jeni në gjendjen tepër të zjarrtë, meqenëse në ato ditë kur bëni seks lidhja do të funksionojë më mirë. Mirëpo, janë edhe dy arsye të mëdha përse...
29ddb98c595d0edabac0e9e49aed16e0_puhia

Seksi, më i mirë në në shtëpi apo në hotel?!

Hotelet kane qenë një pjese e jetës sime dinamike. Kam takuar burrin tim në korridor të hotelit, sepse ai është një punëtor qe udhëton shumë në LA. Takimet tonat të para dhe të shumta kanë qenë nëpër hotele, në vende të ndryshme...
e7443dfc0b62275a3414805f36bd9e08_puhia

Ja si të përjetoi çifti orgazëm në të njëjtën kohë?!

Rrallëherë ndodh që partnerët të përjetojnë orgazëm në të njëjtën kohë. Megjithatë, kjo nuk është e pamundur, përderisa ekzistojnë disa këshilla se si mund ta arrini atë. Të gjitha elementet ndihmëse për arritjen e çastit...