Thursday, 9 July 2020 | Lajme: 0

Intime

seksi

Ja çfarë dhimbjesh ju shkakton seksi (Foto)

Për sëmundjen e rrallë, për të cilën akoma nuk është zbuluar mënyra e duhur e shërimit, por për ekzistimin e saj ju bëjnë me dije djegiet dhe dhembja e madhe në vaginë. Kjo nuk është dukuri e rrallë, aq më parë tri të katërtat...
largea_peyronies-disease-can-hav-0131458514879

Histori perverse seksi +16 / Si përfundova me tezen time në shtrat

Unë jam 22 vjeç. Ndoshta do e quani si jo te mire këtë veprim që kam bërë por ama e kam bërë. Do ju tregoj se si e kam bërë me tezen time 43 vjeçe. Ajo është e martuar por shumë seksi, ka nje trup perfekt, ka b…… të mbushura...
largea_sex-131458418937

Si ta keni “veglën” shuuuumë të madhe+18

Është e qartë që nevojitet kohë, mjaft lubrifikant dhe punë dore. Mirëpo ia vlen. Kur të përfundoni me këtë trening në dorë të keni penisin i cili i plotëson kriteret tuaja. E po, t’ia fillojmë. Zgjatja Ky ushtrim është njëri...
s_1457528012-9131755

4 metoda të të berit seks, që partneri juaj të mos dëshirojë kurrë ndonjë tjetër

Mësoni këto mënyra të Lindjes të të bërit dashuri dhe josheni partnerin tuaj në atë mënyrë që kurrë të mos dëshirojë ndonjë tjetër. Po qe se i zotëroni këto katër poza dominuese të seksit, ju do të bëheni perëndeshë...
sesso

Ja çfarë vënë re meshkujt kur bëni seks për herë të parë

Keni kaluar një kohë të gjatë me të dhe tani është momenti ta njihni edhe në shtrat. Femrat angazhohen shumë për takimin e parë, ndërsa meshkujt nuk e kanë shumë problem këtë gjë. Vetëm kini parasysh që ata herën e parë...
seksi

Përse femrat shmangin seksin dhe si t’i bëni të ndryshojnë

Shkaktarët për këtë problem akoma jo mjaft i studiuar janë të ndërlikuar dhe sillen nga problemet biologjike e fiziologjike, madje edhe te ato sociologjike. Kur femra humb interesimin për seks, pasojat për të dhe partnerin e vet mund...
nj-euml-n-euml-tre-persona-p-euml-rgjigjet-n-euml-telefon-teksa-kryen-marr-euml-dh-euml-nie-seksuale_hd

Një në tre persona përgjigjet në telefon, teksa kryen marrëdhënie seksuale

Sipas një hulumtimi, teknologjia po ndërhynë shumë në të bërit dashuri, ndërsa shumë çifte pranojnë se janë më të dhënë ndaj telefonit se sa ndaj partnerit të tyre. Telefoni juaj i mençur, mund të ndërhyjë shumë në jetën...
f_1453705124-2927903

Edhe meshkujt kanë orgazmë fallso

Kohët e fundit një sondazh online në faqen e internetit AskMen.com anketoi 50.000 meshkuj rreth sjelljeve të tyre në dhomën e gjumit …ku u nxorrën disa rezultate për çlirimin e vëllazërisë (orgazmën), thotë gazetari për...
largea-teknika-t-euml-cil-euml-n-ccedil-do-mashkull-duhet-t-rsquo-i-praktikoj-euml-n-euml-seks-hd1445016013

Ja sa të dashur duhet të ketë një femër

Sa është numri mesatar i partnerëve që duhet pasur? Një hulumtim i ri thotë të ketë zbuluar “numrin ideal” të ish-ëve para se të martoheni. A i keni numëruar ndonjëherë numrin e personave me të cilët keni pasur marrëdhënie...
1258997459_top-10-reasons-sex-makes-men-healthier_flash

Tri pjesët e trupit ku femrat vdesin që të preken

E dini se në cilat pjesë të trupit femrat ‘vdesin’ që të preken? Mësojeni më poshtë! Në një studim mes të rinjve, ku është marrë mendimi i 2,302 femrave – që kishte për qëllim të zbulonte se cilat janë pjesë më erotike...