Saturday, 19 September 2020 | Lajme: 0

Intime

seksi

A e dini se ka vende që sipas zakonit, duhesh të kryesh marrëdhënie me burrin në sy të vjehrrës

Ne shume vende te botes ka zakone mjaft te çuditshme, per sa u perket marredhenieve seksuale. Keto fakte mbi seksin vertet do te mund t’ju hutojnë. Ja disa prej tyre … Gruaja “burre” Grate sterile te ketij fisi mund te martohen ashtu...
das

6 taktika për seks të zjarrtë, orgazëm të çmendur! Njihni dashnorin e mirë

Bandilli i mirë dhe dashnori i mirë nuk janë sinonime dhe prandaj është e nevojshme t’i ndani mirë, para së gjithash, këto dy kuptime. Edhe pse listës mund t’i shtohen mjaft fakte, kemi ndarë vetëm 6 më të rëndësishmet që...
rekordet-dhe-kuriozitetet-m-euml-t-euml-pabesueshme-p-euml-r-seksin_hd

Rekordet dhe kuriozitetet më të pabesueshme për seksin

Ato që do të lexoni më poshtë janë kuriozitete dhe rekorde në fushën e seksit. Disa prej tyre duken të pabesueshme, por doni apo jo, janë të vërteta. -Filmi më i suksesshëm në histori është një film porno. “Deep Throat”...
choko

Çokollata, viagra e femrave për marrëdhëniet seksuale

Çokollata zgjon dëshirën e femrës për të kryer marredhenie seksuale. Është ky konkluzioni në të cilin ka arritur gjinekologu italian, Costante Donati Sarti, duke prezantuar relacionin e tij në kongresin e Shoqërisë italiane Fitoterapike...
st_1446114609-5495008

Zbulohet stil i ri seksi që po e provojnë të gjithë

Një stil i ri seksual po qarkullon së fundmi dhe ata që ekanë provuar thonë se kënaqësia është maksimale. Udhëzim për femrat: Shtrijuni barkas në krevat, pastaj afrojeni skajin e krevatit pranë vetes që koka dhe shpatullat të...
s_1445949924-3941957

7 kohët kur definitivisht duhet të bëni seks

Duket se disa kohë të caktuara janë më të mira për të bërë seks se sa disa të tjera. Shikojeni këtë listë më poshtë për të mësuar më shumë se për çfarë është fjala. Para një prezantimi të madh Hulumtimet tregojnë...
femra-ja-pes-euml-gj-euml-ra-q-euml-ndezin-fantazin-euml-seksuale-te-meshkujt_hd

Femra, ja pesë gjëra që ndezin fantazinë seksuale te meshkujt

Kush tha për gjoksin dhe të pasmet? Ja që sot, meshkujt shohin gjëra të tjera te femrat. Krejt gjëra të tjera ndezin fantazitë e ndaluara të burrave me seksin e kundërt. Këto më poshtë janë pesë rrethana të femrave, që eksitojnë...
largea_sex-wall-660x2751445518591

Seksi, antibiotiku më i mirë për këto sëmundje

Mënyra më e mirë për ta forcuar sistemin tuaj imun dhe për të qëndruar larg ftohjes dhe gripit këtë dimër është duke bërë seks. Nuk ka shërim për viruset që shkaktojnë teshtimën, kollitjen dhe ftohjen. Por, forcimi i sistemit...
sa-para-aq-edhe-seks-m-euml-soni-se-si-t-euml-pasuroheni-n-euml-shtrat-video_hd

Sa para, aq edhe seks: Mësoni se si të pasuroheni në shtrat (video)

Të gjithë ne e duam seksin, mirëpo çfarë lidhje ka seksi me paranë? Ka gjithsesi, ndërkaq me atë rast nuk është fjala as për prostitucionin as për ndonjë lidhje tjetër e sponsorizimit. Prandaj ju kemi zgjedhur pesë hulumtime të...
poza

Kjo është pozita që e duan meshkujt më së shumti

Gjinia mashkullore kënaqet në këtë pozë. Natyrisht që fjala është për pozën e qenit. 1. Kjo pozë është shumë e vjetër. Në veprat e vjetra të shumta letrare greke përshkruhet kjo pozë. Filozofi romak Lukrecie madje ua ka rekomanduar...