Tuesday, 22 September 2020 | Lajme: 0

Intime

se_1445242911-3927738

Kur një 15-vjeçare pyet: A mund të bëj seks?

Gjithçka nisi me një mesazh në portalin më të madh në FB, Jeta Osh Qef. “Përshëndetje. Jam një vajzë 15 vjeç dhe desha t’ju pyes a lejohet të kesh marrëdhënie seksuale në këtë moshë të re?” shkruan vajza, që kërkon...
faktor-euml-t-q-euml-ndikoj-euml-p-euml-r-t-euml-b-euml-r-euml-seks-tri-her-euml-n-euml-dit-euml_2_hd

Faktorët që ndikojë për të bërë seks tri herë në ditë

Gratë zakonisht preferojnë qetësinë e mbrëmjes, kur rutina e ditës ka përfunduar dhe pasi sapo kanë dalë ndoshta nga një dush relaksues. Këta janë pesë faktorët që ndikojnë. Atij i pëlqen mëngjesi, po ty? Jo. Po, është e...
gjasht-euml-gj-euml-rat-q-euml-ai-shpreson-t-euml-b-euml-ni-n-euml-krevat_hd

Gjashtë gjërat që ai shpreson të bëni në krevat

Qoftë hera e parë apo jo e një marrëdhënieje seksuale me partnerin, raporti sjell me vete dilema, por edhe shpresa të mëdha. Zbuloni se çfarë shpresojnë meshkujt që ju të bëni në krevat. 1- Të bësh seks oral Përtej kënaqësisë...
seksi

Ja si sillen femrat kur janë të “vdekura” për seks

Femrat çlirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë dot. Por kanë edhe ditë të caktuara gjatë të cilave joshen nga meshkujt e pashëm dhe dominues. Gjatë ovulacionit femrat bëhen nga pak më të egra, të gatshme...
ccedil-far-euml-shije-ka-penisi-juaj_hd

Çfarë shije ka penisi juaj?

Vajzat e kanë përshkruar organin gjenital të partnerit të tyre në mënyrë ilustrative. Në rast se keni pyetur ndonjëherë se çfarë shije ka penisi dhe si e perceptojnë vajzat, në vazhdim do të kenë përgjigjen. Mbase edhe më shumë...
m-euml-soni-vendet-ku-jetojn-euml-femrat-m-euml-t-euml-mira-p-euml-r-seks-foto_hd

Mësoni vendet ku jetojnë femrat më të mira për seks (Foto)

Femrat aziatike prej kohësh konsiderohen si femrat më seksi, por së fundmi një sondazh i bërë në shumë shtete të botës i ka nxjerrë ato si femrat më të mira për seks. Studimi i botuar në një revistë amerikane thotë se aziatiket...
largea_1442-620x3301444800404

Si t’i dallojmë sëmundjet seksuale?

Për shkak të mundësisë së madhe të infektimit, sëmundjet seksuale duhet me kohë t’i dalloni dhe t’i shëroni. Në kohën e sotme njerëzit gjithnjë e më shpesh i ndërrojnë partnerët seksualë, marrëdhënia seksuale ndërmjet...
p-euml-rse-disa-femra-qajn-euml-pas-seksit_hd

Përse disa femra qajnë pas seksit?

A bëni pjesë edhe ju në atë budallallëk pas seksit? Apo ndoshta një orgazëm e mirë ju tërbon apo madje edhe ju bën agresive? Besoni apo jo, pothuajse gjysma e femrave (46 për qind) shumë shpesh pas seksit ndihen të pikëlluara apo...
krejt-e-papritur-femrat-e-k-euml-tilla-jan-euml-shum-euml-m-euml-josh-euml-se-se-meshkujt_hd

Krejt e papritur: Femrat e këtilla janë shumë më joshëse se meshkujt

Në të vërtetë, psikologët konstatojnë që meshkujt kur marrin vesh që femra e ka braktisur partnerin, bëhen shumë nervozë dhe nga femrat e tilla ikin. Megjithatë, femrat i preferojnë meshkujt të cilët braktisin e jo ata që braktisen...
kur-femrat-vendosin-tatuazhe-n-euml-pjes-euml-t-m-euml-t-euml-pap-euml-rshtatshme-t-euml-trupit-foto-16_hd

Kur femrat vendosin tatuazhe në pjesët më të papërshtatshme të trupit (Foto,+16)

Tatuazhet janë një art në vete. Ka tatuazhe të përkohshme por ka edhe të përhershme. Disa njerëz mund të mos i pëlqejnë ato, por disa të tjerë i pëlqejnë aq shumë sa që e mbulojnë tërë trupin e tyre me to. Tatuazhet për...