Monday, 13 July 2020 | Lajme: 0

Familje

dashuri-shqiperi

Video: Propozim për martesë në sheshin ‘Skënderbej’

Për çdo vajzë është ëndërr të marrë një propozim martese romantik dhe të vaçant. Kjo nuk është film apo ndonjë propozim në ndonjë vend të huaj, edhe në Shqipëri ka shpirtra romantik që nuk nguten të shprehin dashurin në...
martesa6

Ceremonia ekstreme e martesës! (foto)

Një çift kinez kanë vendosur të kurorëzojnë martesën e tyre gjatë një ngjitje në malin Liuzhous në Kinë. #gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align:...
gjati3

Martohet turku më i gjatë në botë

Si burri më i gjatë në Botë, Sultan Kosen e ka pasur të vështirë për të gjetur një femër të përshtatshme për të, por më në fund burri 2.5 metra i gjatë ka gjetur dashurinë e jetës së tij, e cila është 78 centimetra më...
michael morris

Një rrënuese martesash

Aktorja Katherine McPhee edhe zyrtarisht është një rrënuese martesash. Bukuroshja së fundmi është parë duke u puthur me regjisorin e martuar Michael Morris. Dhe për këtë arsye, bashkëshortja e Morris-it, aktorja Mary McCormack, e...
femer

E kap gruan duke tradhetuar. Shikoni si shpëton i dashuri

Ngjarja në këtë video ka ndodhur në Brazil. Do të shihni se si mundohet gruaja të mbaj burrin e saj në balkon derisa i dashuri i saj ikën nga dritarja me ndihmën e leckave në brekë. Eshtë video tepër qesharake.. dhe përfundon me...
dashur

Si mund të dini nëse do të jetë një bashkëshort i mirë

Për të familja është gjithmonë në vendin e parë. Ai është bujar dhe gjithmonë përpiqet për të kënaqur të dashurit e tij. Punon disa punë, në mënyrë që të fitojë para të mjaftueshme dhe kursen për të siguruar të dashurit...
vdekje

Vdiq pasi pa tre bijat nuse

Beki Svejls, nënë e tre vajzave e sëmurë nga kanceri kishte një dëshirë të vetme – ti shohë vajzat se si martohen. Vajzat kanë bërë një ceremoni të përbashkët të martesës për ti parë e ëma. Ata thonë se e kanë pasur...

Çudia, dy nuse për një burrë (VIDEO)

Asnjëra nuk kishte ngatërruar kishë dhe të dyja kishin si qëllim të shkonin në altar me të njëjtin burrë. Nuk bëhet fjalë poligami por për një konflikt. Ngjarja e jashtëzakonshme ka ndodhur në Valparaiso në Kili. Kalimtarët...
pasaniku_serb_i_pafat_kerkon_n_3

Pasaniku serb i pafat, kërkon nuse në internet (FOTO)

Një beqar i pasur serb ka postuar disa fotografi, ku tregon për rezidencën dhe jetën luksoze, me shpresën se pasuria e tij do të joshë vajza të bukura dhe të reja. Ai e quan veten Milisav Don Juan Gonzales Brzi, është 39 vjeç dhe...
fot

Martesë homoseksuale në Francë

Dasmë franceze për Giuseppina La Delfa dhe Raphaelle Hoedts, por që jetojnë në provincën e Avellinos në Itali. Të dyja kanë studiuar në Itali, ku dhe janë njohur. Ato kanë edhe nga një fëmijë secila, të lindur nga një fekondim...