Monday, 13 July 2020 | Lajme: 0

Familje

zombi

Foto fejese me zombie, të frymëzuar nga pasioni për filmat horror

Me një sens humori të çuditshëm, një çift kanadez ka bërë një set fotografik fejese të rrallë. E çuditshmja qëndron në faktin se ata shfaqen në foto të ndryshme, duke u përleshur me të vdekurit e gjallë (zombi). Harlan Guthrie...
download

Histori e trishtuese : Gruaja rritë gjarpërinj, për të ushqyer familjen!

Si nënën e një vajze të vogël pa burrë, kjo grua nuk është dorëzuar duke kapur punët në duart e saj dhe të tentoj në një farë mënyre të  fitoj disa para për një copë buke. Pas shumë tentimeve nuk ka arritur të gjej punë...
267

Armina Mevlani: Jam e dashuruar, por do pres për martesën (FOTO)

Armina Mevlani, e përfolur si e dashura e Shkëlzen Berishës, vazhdon që të mbushë faqet rozë të mediave, jo më shumë për aftësitë e saj si prezantuese apo modele, por për faktin se është e lidhur me djalin e ish- kryeministrit. Por...
work_fam_father_feeding_calma

Prindërit e rinj humbasin 44 ditë gjumë

Prindërit e rinj humbasin më shumë se 6 javë gjumë gjatë vitit të parë të përkujdesjes për fëmijën e porsalindur. Ushqimi i natës, të qarat dhe zgjimi nga meraku janë tre faktorët kryesorë që mbajnë zgjuar çiftin. Ky është...
ubY2b0U

Nuk e njeh gruan pas anestezisë, nis t’i vardiset (Video)

Mesa duket mund të ndodhë edhe kështu pas një operacioni. I dendur nga morfina, menjeherë sapo është zgjuar pas ndërhyrjes kirurgjikale një burrë amerikan i quajtur Jason Mortensen.nuk ka arritura ta njohë aspak bashkëshorten që...
aurela gace ftesa

Dasma e Aurela Gaçes, ftesa e pazakontë për mysafirët

Në Shqipëri dhe në botë ndodhin sot gjëra nga më të çuditshmet, por me siguri ftesë si kjo që ka bërë këngëtarja Aurela Gace për dasmën e saj, nuk keni parë ndonjëherë. Ajo mban titullin Skandal dhe ftesa është bërë nga...
familjee

Super mami në pritje të fëmijës së 13-të

Një nga mamatë më të impenjuara në Britaninë e Madhe është sërish në pritje të fëmijës së 13-të. Tania Sullivan, 40 vjeçarja që ka sjellë në jetë 12 fëmijë, të cilët janë paraprakisht të moshave nga 7 muaj deri në...
arijan2

VIDEO: Edhe një dasëm e veçantë, kësaj here në Shkup

Dasma është bërë në restorantin Hollywood në afërsi të Shkupit dhe në të i këndohet edhe Ibrahim Rugovës e Ramush Haradinajt. Çiftit i urojmë jetë të gjatë dhe martesë të lumtur /Femina.al/
kupite-zenu

Ofertë e çuditshme : Bleni grua me garancion për një vit!

E garantuar është vergjinë,ju vjen në shtëpi për 90 ditë ,pagës shtesë nuk duhet,… Në rast se ju ikë tjetrën e fitoni falas…?
foto5

Skandaloze, kryeministri sllovak puthet me sekretaren e tij në BMW (Foto)

Bujë të vërtetë në mediat sllovake shkaktoi fotografia në të cilën kryetari i Qeverisë së Sllovakisë, Robert Fico puthet me sekretaren e tij, Jana Halacova. Mediat çeke nga ana tjetër, e transmetojnë lajmin me titull “Edhe Fico...