Wednesday, 3 June 2020 | Lajme: 0

Kariera

1069417_554062934660592_235856012_n

Bleona Qereti, paraqitet në çdo ngjarje në Amerikë

Këngëtarja Bleona Qereti është duke arritur majat e suksesit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës pasi është duke u ftuar në  shumë ngjarje festive. Njëkohësisht kohëve të fundit ajo është ftuar edhe në emisione televizive. ...
modeli shqiptar

Top Modeli shqiptarë mes dy femrave seksi italiane

Besoj se nuk e keni harruar Top modelin nga Gjakova, i cili një vit më parë u shqua dhe u vlerësua nga Fadil Berisha në “Mister Albania”. Shtjefën Marku, si duket ka rënë në dashuri jo me një por më dy vajza seksi të cilat mësojmë...
bleona qereti1

Bleona do ta fitojë famën vetë, pa skandale

Bukuroshja shqiptare, Bleona Qereti, e cila shpesh herë është përfshirë në faqet e shtypit botëror rozë për skandalet e saja ka thënë se nuk është e gatshme të bëjë gjithçka për të qenë e famshme. Këtë radhë Bleona ka...
140551

Rike Roci, pushime në Ibiza me të dashurin, del ‘topless’

Ajo do të mbahet mend gjatë si banorja më e bukur e “Big Brother 6”. Megjithëse jo me ‘kurorën’ e fitueses në kokë, Rike Roci mori këtë verë gjithë vëmendjen e medias, duke u kthyer kështu në personazhin më të dashur...
muhamer ameti

Muharem Ahmeti nis rrugën e Adem Ramadanit

Këngëtari i dasmave dhe i muzikës Tallava Muharem Ahmeti sipas disa portaleve thuhet se ka nisur rrugën e Adem Ramadanit duke braktisur muzikën për të vazhduar me Ilahije , ai në një manifestim fetar ka filluar të këndoj Ilahije....
lidija markovic

Gazetarja që tregon parashikimin e motit në Serbi ka vallëzuar gjatë programit!

Gjatë emisionit “Kjo është Serbia”, gazetarja që tregon parashikimin e motit në vend që shikuesve tu tregoj se si do të jetë koha, ajo u ka treguar aftësitë e vallëzimit.
blerim destani1

Ja çfarë është seksi për Blerim Destanin

Ne një interviste , ai ka pohuar se këtë verë ka qenë i zënë me punë, ndaj nuk ka pasur kohën e mjaftueshme për t’u marrë me femra! Më tej ai ka sqaruar se të merresh me femra është një profesion më vete, që do angazhimin...
largea_monika1377896070

Monica Bellucci nuk di të plaket (foto)

Monica Bellucci është një aktore me prejardhje italiane që është shumë e suksesshme në Hollywood. Ajo ka luajtur shumë filma të suksesshëm dhe përkrah yjeve më të popullarizuar të industrisë së shoubizit amerikan. Para pak...
anxhela martini

Anxhela Martini me burrin e Lepa Brenes

Është përfolur disa herë për mardhënie të modeles së njohur shqiptare, Anxhela Martini me biznesmen të shumtë ndërkaq, Indeksonline ka siguruar një fotografi ku Martini shihet në shoqëri të serbit, Boba Zivojinoviç, i cili njëherit...
temi-erin-520x346

Pipi çorap gjata do xhiroj film porno

Pipi çorap gjata nga filmat për fëmijë do të kaloj tek filmat për të riturit. 39 vjeçarja Tami Erin e cila luante rolin e vajzës me flokë të kuqe dhe me pika në fytyrë ka vendosur të incizoj film pornografik. Internet portal...