Tuesday, 26 May 2020 | Lajme: 0

Kariera

848

“Opinion”, Blendi Fevziu largohet nga TV-Klan

Disa burime të sigurta brenda televizionit Klan kanë thënë për “IMA” se gazetari dhe drejtuesi i emisionit, “Opinion”, Blendi Fevziu, në sezonin e ri televiziv do të shfaqet në logon e një ekrani të ri. E pikërisht fale informacioneve...
burim-jusufi-003-500-avip

Shqiptari që i kërcen mbrapa Rihanës…

Burim Jusufi, shqiptari i cili ka lindur në Zvicër dhe që po zhvillon nje karrierë te bujshme si balerin në Amerikë bashkë me yjet e mziukës botërore. Ai ka nuhatur jo vetme parfumin por edhe djersët e Rihanës shumë afër… dhe...
almeda2

Shqiptarja që do të luajë te ‘Sulltani i Madhërishëm’

Pas pjesëmarrjeve në shumë aktivitete të ndryshme në Turqi, ku përveç bukurisë ajo tregoi dhe talentin e saj në aktrim, shqiptarja e njohur dhe fituesja e shumë kurorave të bukurisë, Almeda Abazi vazhdon suksesin e saj edhe në serialet...
gjarper

E çuditshme, gruaja imiton në tërësi lëvizjet e gjarprit (Video)

olta-345x330

Provokimi i Olta Gixharit

Aktorja bukuroshe Olta Gixhari ka postuar disa foto vërtet provokuese. Në fotot e postuara, aktorja me sy të veçantë ka ditur të provokojë me bluzën transparente që mban veshur. Poshtë saj ajo nuk ka veshur asgjë dhe forma e gjoksit...
toka

10 arsyet më të zakonshme pse njerëzit nuk e duan punën e tyre

Shumica e njerëzve në këtë  kohë  moderne nuk arrijnë të  kënaqen në punë e tyre, ndërsa studim i kohëve të fundit nga Dale Carnegie Training  tregoi se gati tre të katërtat e të punësuarve nuk kanë motivim për punën...
alessandro-bastianoni-poker-perù

Lojtari i njohur italian i pokerit humbet në tavolinë, vret veten

Lojtari i njohur italian i pokerit, Alessandro Bastianoni 48 vjeç, u gjet i vdekur në Lima. Pokeristi italian ndodhej në Miraflores, lagje luksoze në kryeqytetin e Perusë, ku i dha fund jetës pak ditë më parë, edhe pse lajmi u mësua...
antigona sejdiu1

Antigona Sejdiu shpallet “Miss World Kosova 2013″

Bukuroshja nga Prishtina, Antigona Sejdiu, ka rrëmbyer kurorën “Miss World Kosovo 2013″ në spektaklin e organizuar në Sheshin 21. Ajo do të përfaqësoj Kosovën në shtator në konkursin ndërkombëtar “Miss World 2013″...
femrat

Si të përballoni frikën e humbjes së punës

Pjesa më e madhe e njerëzve shqetësohen se çfarë do të ndodhë në të ardhmen për sa i përket punës së tyre. Të mos diturit nëse do të vazhdojnë të jenë pjesë e stafit ku punojnë për një kohë të gjatë apo të shkurtër,...
coco2

Nuk keni inspirim për bodybuilding? Coco ju motivon