Tuesday, 28 September 2021 | Lajme: 0

Skena

gogolee

Pas 30 vitesh nga filmi “I vetëm në shtëpi” aktori 38-vjeçar rikrijon personazhin ikon KEVIN

Kanë kaluar gati 30 vite nga realizimi i një prej filmave më të dashur festiv nga të gjithë brezat. “I vetëm në shtëpi” ! Personazhi Kevin i luajtur nga aktori Macaulay Culkin, është i papërsëritshëm dhe këtë vit askush më...
auto-adelina-tahiri1510589810_1545323246-359356

Adelina Tahiri me fjalë prekëse falënderon personin që e mësoi të donte

Adelina Tahiri ka bërë një postim prekës. Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri shpesh në rrjete sociale tregon se është tejet e afërt me familjen e saj, shkruan lajm.net. Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, Tahiri...
ds4aqk3xkaaooql_1545311141-103670

Publikohet fotografia e parë e Loredanës shtatzënë

Loredana është munduar dhe ia ka arritur të mos shfaqet me barkun e fryrë në publik. Pas lindjes së vajzës, Mozzik dhe Loredana janë bërë mjaft aktivë në rrjetet sociale. Para dy ditëve, Loredana ka sjellë në jetë Hanën, ndërsa...
auto_Jennifer_Lopez111545249812-750x430

Jennifer Lopez zbulon sekretin e bukurisë së përjetshme. Ja çfarë konsumon 49 vjeçarja… (FOTO)

Si i’a arrin Jennifer Lopez të duket dhe të ndihet e mahnitshme në moshën 49 vjeçare? “E gjitha ka të bëjë me një stil të shëndetshëm të jetesës”, ka treguar Lopez për prestigjiozen ‘PEOPLE’. Super ylli i shmang dietat...
1-732

“Është hero në Greqi, ka bërë çmendurira”, reperi grek me këngë për Alket Rizain (VIDEO)

Me 17 dhjetor të 2017 reperi grek Tus do të vinte në një bashkëpunim me këngëtarin shqiptar Bruno me këngën “Shqiptare” e cila në një kohë të shkurtër u shndërrua në hit në Shqipëri dhe Greqi. Një vit më vonë, në të...
drcjnswxcaaya0b_1545226787-955343

Kështu është bërë super-dekorimi i Shtëpisë së Bardhë për festa

Presidenti dhe Zonja e Parë e SHBA kanë publikuar fotot e para në shtëpinë e dekoruar. Në disa fotografi të sapo publikuara nga Shtëpia e Bardhë, çifti presidencial shihen të hareshëm në mesin e shumë pemëve të dekoruara. Holli...
tunaa_1545223205-5193792

Tuna do ta shkrijë bashkëshortin me këto foto

Tuna ditët e fundit po befason të gjithë me fotosesionet që po realizon.  Këtë herë në “Instagram” ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e mbuluar me përplot aksesor, duke filluar nga flokët, qafa e… Tuna ditët e fundit...
mozzik-loredana_1545212746-456751

Mozzik dhe Loredana janë kurorëzuar, ky është detaji që i zbulon

Mozzik dhe Loredana janë bërë prindër të një vajze. Reperi Mozzik është bërë baba. Loredana, e dashura e tij prej shumë kohës, ka lindur dje një vajzë të cilës ia kanë vënë emrin Hana.   View this post on Instagram Emri...
skejnsisa_1545121418-6227500

“Çmenden” aktorët e njohur turq, skena të nxehta dhe lakuriq në serial (FOTO)

Dy nga aktorët më të përfolur turq i kanë habitur të gjithë me serialin e tyre në Netflix teksa janë shfaqur pothuajse pa rroba. Bëhet fjalë për aktorët Cagatay Ulusoy dhe Ayca Aycin Turan. Skenat e nxehta mes dy aktorëve kanë...
megi-780x439

Zbulohet një pjesë e biografisë së fshehur të Meghan Marklet

Momentet e bukura dhe të këqija nga e kaluara vështirë se mund të fshihen sidomos kur bëheni pjesëtare e familjes mbretërore britanike. Kjo është arsyeja pse biografia e Meghan Markle ka tërhequr shumë vëmendje dhe ka zbuluar shumë...